Zásobovač zimného strediska Jasná

Demänovská Dolina
Tatry mountain resorts, a.s.
Dlhodobá brigáda
So 21.11.2020 15:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Práca v sklade s potravinami, rozvoz tovaru na jednotlivé gastronomické prevádzky na svahu, zabezpečuje nakladanie - vykladanie tovaru, prevzatie a fyzickú manipulácia s tovarom na sklade od dodávateľa, inventarizáciu tovaru, udržiavanie čistoty a poriadku v sklade, sleduje záručné doby, vedie operatívnu evidenciu sklad. zásob, zodpovedá za skladovanie, príjem, presun a výdaj tovaru, kt. realizuje prostredníctvom PC, vedie evidenciu skladovaných zásob atď. Ponúkaný plat: Od 750.00 – do 0.00 EUR/mesiacod 750 eur ( v závislosti od skúsenosti/znalostí kandidáta)Termín nástupu: December 2020Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve.Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).Informácie pre uchádzača: V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Požadujeme: prax min. 1 rok v sklade s potravinárskym tovarom, vodičský preukaz B a prax ako vodič osobného 9 miestneho vozidla , bezúhonnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav, znalosť práce s PC a pozitívny vzťah k horám.

Tatry mountain resorts, a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt: Tatry mountain resorts, a.s.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 984 ľudí online.