Ponúkame dlhodobú brigádu na montážnej linke priamo v Žiline.

PROPLUSCO spol. s r. o.
Dlhodobá brigáda
Pi 8.1.2021 12:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * montáž automobilových sedačiek, * manuálna práca na výrobnej linke, * obsluha strojov na montáž autosedačiek, * manipulácia s materiálom, * práca sa vykonáva iba na 2 zmeny - možnosť vyskladať si zmeny aj podľa potreby - iba rannú zmenu alebo iba poobednú zmenu. Termín nástupu: IhneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: * základná mzda 5,15 € brutto/hod. + stravný lístok 4,50 €, * možnosť pracovať iba na ranných alebo iba na poobedných zmenách, * možnosť pracovať aj na živnosť od 6,50 €/hod., * zabezpečená doprava z autobusovej stanice priamo do firmy.Informácie pre uchádzača: Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:* vek min. 18 rokov, 
* dôsledný prístup, 
* spoľahlivosť, 
* precíznosť.

PROPLUSCO spol. s r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.
Viac pracovných pozícií nájdete na www.proplusco.sk/praca
Kontakt: PROPLUSCO spol. s r. o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 6 605 ľudí online.