Pokladník v záhradníckom centre Nitra

ProRain spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
St 13.1.2021 13:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme do tímu kolegu, pokladníka a neskôr budeme radi ak sa posunie aj na odborného predajcu. Náš nový kolega sa neštíti manuálnej práce v sklade s krabicami, hadicami, vrecami a inými materiálmi. Popritom si vie spracovávať aj jednoduché výdajky a príjemky, prebrať tovar, komunikovať so zákazníkmi a dodávateľmi.
Možno má aj vodičský preukaz, avšak šoférovanie ani práca na VZV nie je nutnosťou. Termín nástupu: 1.3.2021Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca vhodná aj pre absolventov. Zaučíme si ťa.
Práca len cez pracovné dni. Naša Top sezóna je marec-jún, čiže viac-týždňové dovolenky počas leta nie sú problém. Počas vianočných sviatkov sme doma viac ako 3 týždne.
Nápoje káva, čaj zdarma.
Firemné vzdelávanie, teambuildingy, lyžovačky.
Táto práca nie je rutinná ani monotónna. Veselý, mladý kolektív.
Nástupný plat 900 euro počas skúšobnej doby, ďalej dohodouInformácie pre uchádzača: Aj keď primárne fungujeme na čiarových kódoch, PLU, so zaškolením a zapracovaním pomôžeme. Naša spoločnosť robí ročne x-školení pre našich odberateľov, ktoré absolvujú aj naši noví kolegovia. Naviac nikdy nie je na prevádzke nikto sám, v sklade a kancelárii je množstvo iných kolegov , ktorí ti pomôžu dostať sa do obrazu. Práca iba v pracovné dni a cca 8 -10 sobotňajších dopoludní, na jednu smenu, cez vianočné sviatky sme komplet mesiac doma a užívame zimu.
Inzerát je platný do zmazania, netreba si telefonicky overovať. Ozveme sa prednostne uchádzačom, ktorých životopis nás zaujme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Očakávame osobné nadšenie, zápal pre vec, zmysel pre poctivú prácu a zodpovednosť.

ProRain spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Hlavnou činnosťou spoločnosti ProRain, s. r. o. je veľkoobchodný predaj a distribúcia závlahových systémov, čerpacej techniky, záhradníckych potrieb a jazierkovej techniky v rámci celej SR. Máme dve prevádzky. Prevádzka v Bratislave funguje ako hlavný sklad a prevádzka v Nitre zároveň aj ako záhradné centrum.
Naša spoločnosť je slovenským distribútorom celosvetovo najväčšieho výrobcu zavlažovacích komponentov americkej spoločnosti Rain Bird. Aj vďaka tejto spolupráci sme dnes lídrom vo svojej oblasti, v ktorej aktívne formou pomoci a podpory našim partnerom – odberateľom, architektom, projektantom, či developerom, pracujeme na tých najväčších a najrenomovanejších projektoch v rámci celého Slovenska. Pozícia lídra nám prináleží najmä vďaka nášmu teamu, ktorý sa od počiatku spoločnosti každoročne školí v zahraničí. Takto získavame skúsenosti a znalosti na prácach či školeniach nielen na Slovensku, ale aj v USA, Nemecku, Francúzku, Poľsku, Českej republike, Chorvátsku, Švédsku a iných.
Kontakt: ProRain spol. s r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 399 ľudí online.