Technik pre značkovú výpočtovú techniku

trade technology s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 23.2.2021 19:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovného nadšenca pre výpočtovú techniku ktorý nám pomôže so skladaním PC a notebookov a následnú inštaláciu operačných systémov a iného software. Náplň práce zahŕňa aj profylaxiu výpočtovej techniky a prípadné balenie produktov určených k expedícii. Ponúkaný plat: Od 650.00 – do 750.00 EUR/mesiacOdmeny za nadčasy, odmeny za prácu cez sviatok alebo víkend. Nákup výp. techniky s výraznou zľavou.Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca v stabilnej spoločnosti (na trhu od r.2003), pohyblivá pracovná doba, seriózne finančné ohodnotenie.Informácie pre uchádzača: Prosíme o zasielanie životopisov iba vhodných uchádzačov na danú pozíciu s aspoň minimálnou praxou a zručnosťami. Ponuky zasielať iba mailom.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Snaha učiť sa nové veci, snaha o zdokonaľovanie sa, technické zručnosti sú nevyhnutnosťou.

trade technology s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Import a export IT z celej EU, predaj a servis výpočtovej techniky. Veľkoobchod a maloobchod. Prevádzkovanie eshopu ledgo.sk
Kontakt: trade technology s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 5 209 ľudí online.