B2B Obchodník - Marketing/Reklama

Digitalcare, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 22.7.2021 15:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: V čase "koronakrízy", ale aj mimo nej každý podnikateľ ocení služby, ktoré mu ušetria náklady a zároveň zvýšia jeho predajný potenciál. Na to sme tu my a naše Marketingové, reklamné, PR a online služby, ktorým sa úspešne venujeme už 9 rokov, a tebe ľahko otvoria dvere k akémukoľvek klientovi :)

Staráme sa od najmenších podnikateľov až po najväčších a známych hráčov na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí.

Na internú spoluprácu na plný alebo čiastočný úväzok hľadáme skúseného B2B obchodníka alebo talentovaného človeka bez obchodných skúseností, ktorý však má skúsenosti v B2B komunikácii.

Cieľom obchodníka bude prezentovať spoločnostiam náš produkt marketingového outsourcingu za účelom úspory nákladov na marketing a súčasne zvýšia jeho trhový potenciál.

Klientov si vyberáme, a preto bude potrebné aj úvodné zaškolenie či už v oblasti našich produktov, ako aj našej cieľovej skupiny.

Náplň práce:
- Aktívne oslovenie potenciálnych zákazníkov
- Predstavenie spoločnosti a nášho produktu marketingového outsourcingu a cost reduction
- Administrácia CRM systému a internej databázy klientov
- Samostatné vyhľadávanie klientov (s našou plnou podporou)
- Vedenie obchodných stretnutí
- Vedenie obchodných rokovaní Ponúkaný plat: Od 1000.00 – do 2500.00 EUR/mesiacOdmena pozostáva z fixnej zložky 1000€ a variabilnej zložky na províznej báze. Pre odmeňovanie sú určené transparentné a jednoduché pravidlá. Možnosť zamestnania na TPP alebo provízia/odmena na živnosť alebo zmluvu o externej spolupráci. Priemerná mesačná odmena obchodníka po skúšobnej dobe (3mes) činí 2500€ mesačne. Odmeny nemajú hornú hranicu a pri dlhodobej spolupráci sa obchodník systematicky dopracuje aj k násobkom týchto odmien, ktoré sú nastavené realisticky a motivačne.Termín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Multisport karta
- Atraktívny systém finančných a nefinančných benefitov
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely (po zapracovaní)
- Mobilný telefón aj na súkromné účelyInformácie pre uchádzača: Každému uchádzačovi ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov za účelom dohody ďalšieho postupu.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:• Reprezentatívne a dôveryhodné vystupovanie
• Prax a komunikačná flexibilita v oblasti obchodu
• Znalosti marketingových postupov a produktov sú výhodou (nie však podmienkou)

Digitalcare, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Digitalcare Startup Consolidation s. r. o. je súčasťou skupiny Digitalcare, ktorá sa už 9 rokov stará o viac ako 100 klientov v rámci Slovenska a EÚ.

Digitalcare nie je len štandardnou marketingovou/reklamnou agentúrou, ale subjektom poskytujúcim podporu podnikateľom prostredníctvom komplexného outsourcingu aktivít, ktoré priamo, ale aj nepriamo súvisia s marketingom a reklamou.

Naši kolegovia sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiaci outsourcing, výrobu a cost reduction. Našou výrazne silnou stránkou je online marketing, ktorý zahŕňa okrem sociálnych sietí, online reklamy, či grafiky tiež vývoj a tvorbu špecifických a zložitých online systémov, eshopov, evidenčných CRM systémov, a samozrejme, aj webstránok. Špecializujeme sa aj na tvorbu alebo zmenu firemnej identity a na slovenský trh sme priviedli veľa zaujímavých značiek, ktoré poznáte aj z každodenného života.

Digitalcare zahŕňa činnosť fullservisovej reklamnej, public relations a eventovej agentúry. Zabezpečuje tiež vlastnú vydavateľskú a výrobnú činnosť, marketingový outsourcing a podporné administratívne a ekonomické služby. Výrobu a tlač klientom zabezpečuje prostredníctvom vlastných výrobných zdrojov a dielní alebo v spolupráci s dlhoročnými overenými externými partnermi tak, aby klientom zabezpečil výsledok najvyššej kvality za mimoriadne priaznivé konkurenčné ceny na slovenskom trhu.

Okrem našej hlavnej činnosti sa spoločnosť venuje aj vedľajším projektom ako napríklad Greymoss machové a lišajníkové interiérové doplnky, Nasefitko.sk - zariaďovanie domácich fitness centier, Startupcare - investovanie, konsolidácia a pomoc v oblasti startupov, a mnohé iné...
Kontakt: Digitalcare, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Čašník - TPP / brigáda

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Čašník, čašníčka

Bratislava - Lamač
5,37 € / hod.

Administratívne práce na recepcii zábavného parku

Bratislava - Lamač
4,3 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (873)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 814 ľudí online.