Montážnik/montér tieniacej techniky

MARKAT s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 13.10.2021 2:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka do nášho tímu na montáž všetkých druhov tieniacej techniky (žalúzie, rolety, markízy, sieťky). Termín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Flexibilná pracovná doba, mladý kolektív, zamestnanecké benefity
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka. Skúsenosti v danej oblasti nie sú podmienkou, ponúkame kompletné zaučenie.

MARKAT s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá začala svoje aktivity rozvíjať v roku 2012. Zaoberáme sa dodávkou a montážou tieniacej techniky najvyššej kvality (žalúzie, rolety, markízy, sieťky a pergoly) na novostavby a rekonštrukcie domov, bytov a priemyselných budov. Poskytujeme servis, opravy a údržbu všetkých typov tieniacej techniky od rôznych výrobcov.
Prostredníctvom výhradného zastúpenia zabezpečujeme dodávky tieniacej techniky pre veľkoobchodným partnerov v rámci celého Slovenska a ostatných štátov EÚ.
Kontakt: MARKAT s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 878 ľudí online.