Kuchár, Kuchárka do Rakúska

Švajčiarsko
AGENTÚRA TITTL s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 13.10.2021 13:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Kuchár-príprava pokrmov studenej a teplej medzinárodnej a lokálnej kuchyne, niekde aj kalkulácia,preberanie tovaru,prípravné a čistiace práce v rámci kuchyne. Ponúkaný plat: Od 4000.00 – 13,14 plat (Rakúsko a Taliansko), preplatené sviatky, prípadné nadčasy, preplatená nevyčerpaná dovolenkaTermín nástupu: ihnedDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Nehradíte žiadne poplatky (v prípade ak ste vyučený, skúsený kuchár z nemčinou)Zabezpečená strava a ubytovanie (všade), 13,14 plat (Rakúsko a Taliansko),preplatené dovolenky a sviatky + prémie, alebo nadčasy.Zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne,zdravotné v Rakúsku, Nemecku a Taliansku, úrazové poistenie atď.).
Možnosť vybavenia dopravy našich kandidátov až na miesto výkonu zamestnania. . Sprostredkujeme aj vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.Informácie pre uchádzača: Nástup možný okamžite,ale aj neskôr.
Pracovná zmluva je priamo zo zamestnávateľom.
Kandidát zasiela štruktúrovaný životopis v nemčine v programe word na náš mail,kde presne rozpíše od kedy do kedy,kde,na akej pozícii pracoval a čo bolo jej náplňou ,fotografiu pasového formátu, referencie z posledných zamestnaní v nemeckom jazyku prípadne v IT ak takéto má,prípadné kurzy a certifikáty.Následne ak spĺňa rečovo-kvalifikačné predpoklady bude okamžite zaradený do výberového konania a bude kontaktovaný agentúrou.
Požadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Kreatívny,pracovitý,bezúhonnosť,nekonfliktný,vyučený, alebo prax v odbore(Kuchár,čašníčka,kozmetička-masérka atď.),schopnosť učiť sa nové veci,teritoriálna a časová flexibilita.

AGENTÚRA TITTL s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Personálno- pracovná a poradenská Agentúra TITTL s.r.o. Vám poskytne komplexné služby v oblasti zamestnania, personálneho poradenstva , školenia,sprostredkovania zamestnania v zahraničí a to na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania.Pre našich uchádzačov okrem iných služieb zabezpečujeme dopravu až na miesto výkonu práce a taktiež vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.
Kontakt: AGENTÚRA TITTL s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 825 ľudí online.