Hľadáme čašníka/čašníčku do známeho podniku v BA!

PROPLUSCO spol. s r. o.
Dlhodobá brigáda
Št 14.10.2021 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceš pracovať s úsmevom na tvári a byť súčasťou kolektívu mladých, šikovných ľudí? Poď makať do známeho podniku ako časník/čašníčka! Ak hľadáš brigádu, v ktorej sa budeš určite cítiť skvelo a popri tom získaš cenné skúsenosti a prax, neváhaj nás kontaktovať!Náplň práce: - aktívne oslovovanie a obsluha hostí (aj v anglickom jazyku)- servírovanie pripravených nápojov a jedál- ovládanie zákaznického servisu- predajne techniky up-selling, cross-sellingPracovný čas: prevádzka je otvorená PO-NE 9:00 - 00:00 / 2:00  - zmeny sa dajú prispôsobiť Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: - čašnícke a barmanské školenia a tréningy- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti- zamestnanecké zľavy- nie je potrebný dress code- preplatenie 50% z ceny tetovania :)Informácie pre uchádzača: Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely. Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb 
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- komunikatívnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- ochota pracovať aj cez víkendy

PROPLUSCO spol. s r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.
Kontakt: PROPLUSCO spol. s r. o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 740 ľudí online.