Kuchár - Pilsner Restaurant U Kemov na Námestí SNP v Banskej Bystrici

RYO, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Po 10.1.2022 15:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Baví ťa práca v kuchyni a chceš sa viac naučiť počas riadnej prevádzky, v kvalitne zariadenej kuchyni? Baví ťa tradičná kuchyňa v modernom štýle zameraná na pivné špeciality? Hľadáme skúsených kuchárov ale aj gastronadšencov bez praxe. Všetko potrebné Vás náš skvelý team naučí. Sme pivný bar na Námestí SNP v Banskej Bystrici.
GARANTUJEME UDRŽANIE PRACOVNÉHO MIESTA AJ V PRÍPADE ĎALŠIEHO SPRÍSŇOVANIA PANDEMICKÝCH OPATRENÍ. Ponúkaný plat: Od 1500.00 – do 1700.00 EUR/mesiaczávisí od zručnosti a schopností uchádzača a dĺžky spolupráceTermín nástupu: IhneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Zaujímavé platové ohodnotenie, flexibilita pracovného času, individuálne riešenie pracovných zmien pre každého, možnosť kariérne a profesne rásť, pravidelné odmeny za dosiahnutú tržbu, káva, strava a pitný režim grátis, práca v príjemnom kolektíve vo firme pôsobiacej v gastronómii už 25 rokov.Informácie pre uchádzača: Po odoslaní životopisu a motivačného listu Vás, v prípade výberu, oslovíme a dohodneme si osobný pohovor.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:obsluha bežných kuchynských strojov na výrobu jedál, samostatnosť, praktické myslenie, pozornosť, pamäť, presnosť, spoľahlivosť, trpezlivosť. Znalosť moderných trendov gastronómie. Zmysel pre poriadok.

RYO, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Pivný bar a Wine bar na námestí SNP v Banskej Bystrici, eventový priestor pre 150 osôb vhodný na svadby, oslavy, semináre a podobne.
Kontakt: RYO, s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 5 559 ľudí online.