Frontend Software Developer

JOBPOINT, spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 14.1.2022 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vývoj podnikových SPA internet/intranet aplikácií s využitím najnovších technológií Microsoft.
Práca v tíme, využívanie nástrojov na kolaboráciu.
Tvorba prezentačnej vrstvy na báze tenkého klienta (HTML5, JS)
Participácia na analýze a tvorbe špecifikácií softvérových riešení.


Technológie a prostredia:
JavaScript, Vue.JS, .Net Core, Visual Studio, Visual Studio Code, Azure DevOps , Swagger, bootstrap, CSS, JQuery, JSON Ponúkaný plat: Od 2200.00 – do 4000.00 EUR/mesiacod 2200EUR, finálne dohodnutá mzda bude závisieť od schopností úspešného kandidáta a jeho úväzkuDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - poskytnutie najmodernejšej výpočtovej a komunikačnej techniky
- možnosť používania firemného automobilu
- kontinuálne odborné vzdelávanie
- sick days – agilný prístup k dňom voľna.
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu v stabilnej spoločnosti
- práca na zaujímavých projektoch pre kľúčových hráčov na trhu
- slobodný prístup a veľa možností spolupráce (stáž, TPP, živnosť, práca z domu i práca z kancelárie...) - práca z akéhokoľvek kúta :)
- možnosť nazrieť do hĺbky projektov a vidieť súvislosti (vždy vidíte a viete na čom pracujete a aký má Vaša práca zmysel)
- veľmi priateľské pracovné prostredie, firemné eventyInformácie pre uchádzača: V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu (v ktorom uvediete dôvody Vášho uchádzania sa o danú pozíciu). Vybraných kandidátov pozveme na osobné (alebo online) stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- hľadáme samostatného, zodpovedného, premýšľajúceho budúceho kolegu so záujmom o danú oblasť

JOBPOINT, spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.
Kontakt: JOBPOINT, spol. s r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 5 739 ľudí online.