Dobre platená Práca -> Asistent/ka na klientskom oddelení (správa databázy a požiadaviek klientov)

Michal Trnka
Dlhodobá brigáda
Pi 13.5.2022 17:00

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceš slušné platové ohodnotenie? Pridaj sa do skvelého tímu!

Do našej kancelárie hľadáme nových kolegov a kolegyne, pre ktorých nebude problém presadiť aj svoje vlastné nápady, komunikovať s dlhodobými partnermi, zvládať ľahkú administratívu a absolvovať pravidelné školenia. Preferujeme aktívneho, samostatného a kreatívneho človeka.

Náplňou práce bude:
- postupné začlenenie sa do chodu kancelárie
- absolvovanie pravidelných školení, ktoré sú hradené našou spoločnosťou a v rámci pracovného času
- vedenie bežnej administratívy súvisiace s pridelenou agendou
- komplexná podpora pri obchodných stretnutiach, odbornej a administratívnej činnosti manažéra
- starostlivosť o klienta a riešenie jeho požiadaviek, poskytovanie aktuálnych informácií o aktuálnych zmenách
- telefonická, emailová a listová komunikácia s existujúcou a potencionálnou klientelou našej spoločnosti
- analýza a spracovanie problémov existujúcich klientov spoločnosti a presadzovanie vlastných návrhov a riešení
- práca s internou databázou a systémom
- digitalizácia databázy klientov a dopĺňanie údajov
- spravovať marketingové kampane cielené na klientov
- denný reportigny, ľahká administratíva Ponúkaný plat: Od 1100.00 – do 2500.00 EUR/mesiacFixný zárobok až do 2500€ + odmeny, bonusy, prémieTermín nástupu: 10.06.2022Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Práca v mladom, dynamickom tíme s profesionálnym vedením
- pracovná doba od Po-Pi od 9:00 do 17:30 hod + flexibilný pracovný čas podľa dohody
- vstupné školenia a pravidelné školenia hradené firmou
- získavania pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovania kariéry
- pre kandidátov s praxou nadštandardné fixné platové podmienky
- ideálny priestor a podpora pre rozvoj, osobnostný a kariérny rast
- stabilné zázemie s možnosť fixného zárobku až do 2500 € (podľa predchádzajúcich skúseností) + atraktívne bonusy
- garantovaný fixný plat + bonusy
- rôzne zľavy na produkty a služby našich partnerov pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- cez víkendy a sviatky VOĽNO
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- dobré komunikačné schopnosti
- proklientský prístup
- užívateľská znalosť PC
- ochota učiť sa novým veciam, cieľavedomosť, motivácia peniazmi
- sebavzdelávanie
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť a otvorenosť novinkám
- chuť posúvať sa vpred
- veľmi dôležitá je schopnosť pracovať v tíme a mať tímového ducha

Michal Trnkax

Stručná charakteristika spoločnosti: Spolupracujeme na základe mandátnej zmluvy so spoločnosťou Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.. Našou hlavnou úlohou je vyhľadávanie vhodných kandidátov na pozície konzultantov, asistentov a manažérske pozície s kompletným etablovaním, zaškolením a začlenením do štruktúry. Hlavná oblasť pôsobenia je finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia.
Kontakt: Michal Trnka

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 460 ľudí online.