Krajčír / šička pre finalizáciu veľkoplošnej tlače

Bittner print s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 23.6.2022 17:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Si zručný/á, vieš šiť, tak hľadáme na našu finalizáciu práve Teba.
Pracujem so špeciálnymi druhmi materiálu - vlajky, PVC, plátno, banner - nie konfekcia. Náplňou práce je oddeľovanie, úprava dielov a častí výrobku /strihanie, rezanie, vysekávanie a pod./ šitie, prešívanie a zašívanie výrobkov. Jednoduché nastavovanie strojov, výmena nití, ihiel a príslušenstva, kontrola správnosti funkcie stroja. Pomocné práce pri dokončovaní zákaziek ( orezávanie, balenie, páskovanie). Ponúkaný plat: Od 800.00 – do 1000.00 EUR/mesiacZarobiť si môžeš od 800,- € a možno aj viac (pri TPP na plný úväzok). Je to len na tebe, ukáž sa! Finálna výška mzdy závisí od skúseností, znalostí kandidáta a je predmetom dohody počas výberového procesu. Základná zložka mzdy 650 Eur + mesačné osobné ohodnotenie + príplatky podľa zákonníka práce za prípadnú prácu nadčas.Termín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Práca v stabilnej spoločnosti
- Bezplatné parkovanie v areáli firmy
- Karta Multisport aj pre rodinných príslušníkov
- Zľavy u vybraných obchodných partnerov
- Darček pre budúcich rodičovInformácie pre uchádzača: Životopis v slovenskom jazyku nám prosím zašlite e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pozíciu a budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za porozumenie.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- prax v odbore je výhodou ale nie je nutné vzdelanie v danom odbore, dôležitá je prax a skúsenosti,
- zmysel pre detail
- zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť
- technická zručnosť
- samostatnosť

Bittner print s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť Bittner print už viac ako 30 rokov poskytuje expresné tlačiarenské služby s nadštandardným prístupom k zákazníkovi. Prinášame veľkoformátovú a maloformátovú digitálnu a ofsetovú tlač na špičkových tlačiarenských zariadeniach, v expresnom čase, za prijateľnú cenu a s dôrazom na kvalitu.
Sme stabilnou spoločnosťou, ktorá zamestnancom a spolupracovníkom ponúka zaujímavú prácu s rôznymi technológiami a možnosťou rozvíjať svoje zručnosti. Tak neváhaj a pridaj sa k nám!
Kontakt: Bittner print s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Pomocné práce pre predajňu so športovými potrebami

Bratislava - Ružinov
4,5 € / hod.

Čašník, čašníčka

Bratislava - Lamač
4,3 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (1425)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 939 ľudí online.