Brigáda na HR

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.
Dlhodobá brigáda
Pi 5.8.2022 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednostiNa HR hľadáme zodpovedného mladého študenta/študentku na administratívne práce na personálnom oddelení, pričom náplňou práce budú jednoduché administratívne práce, zadávanie dát do systému, práca v archíve, spolupráca s členmi tímu a všetko s čím potrebujeme pomôcť.Pridanou hodnotou pre Vás budú praktické skúsenosti z prostredia HR, ktorá Vám dotvorí teóriu zo školy. Ponúkaný plat: Od 5.00 – Základná mzda 5 EUR / odpracovaná hodina. Termín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľovzvýhodnené preplácanie PNkyMultisport programPríspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)5 dní dovolenky nad rámec zákona, flexibilný pracovný čas, sick dayFlexibilný pracovný čas, sick dayTeambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...Informácie pre uchádzača: Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • asertívne správanie
  • príjemné a profesionálne vystupovanie a komunikácia
  • zmysel pre detail a doťahovanie vecí do konca
  • výborné organizačné schopnosti
  • proaktívny prístup k hľadaniu možností na zlepšenie
  • neustála snaha napredovať a inovovať
  • multitasking
  • prirodzený záujem o sledovanie trendov v HR svete
  •  výhodou je študent VŠ

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.
Kontakt: Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Predavač/Administratívny pracovník

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Čašník, čašníčka

Bratislava - Lamač
4,3 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
5,1 € / hod.

Junior účtovník

Bratislava
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Bratislava (1357)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 207 ľudí online.