Práca skladníka v Holandsku (najširšia ponuka skladov - Calvin Klein, Rhenus, Syncreon, Nelipak..). Mzda až 30,46 €/h. Nástupy sú možné každý týždeň.

Holandsko
Universal Consulting s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 5.8.2022 17:00

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre sklady so zvučným menom hľadáme skladníkov, pomocných pracovníkov. Každý týždeň začínajú naši uchádzači pracovať na rôznych prevádzkach. Pracovné pozície sú voľné aj pre vodičov VZV.

Spoločnosti ponúkajú serióznosť, stabilitu a dostatok pracovných hodín.

Prácu Vám ponúkajú sklady ako: Calvin Klein, Ceva, Nisbets, Rhenus, Nelipak, Schneider, GXO, DPD, Sligro, Aldi, Ingram, Syncreon a iné. Môžete pracovať v distribučných a logistických skladoch s textilom, elektronikou, potravinami a inými komoditami.

Práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry.

Mzda
Základná mzda (závisí od konkrétneho skladu a lokality):
- od 10,50€ brutto/h. do 15,23€ brutto/h.
- v nedeľu až 30,46€ brutto/h.
- príplatky za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky
- vyplácaná týždenne

Náplň práce
- práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- kontrola kvality
- práca s ručným skenerom

Viac info o pracovnej ponuke si môžete pozrieť aj na našej web stránke tu:
https://www.universalconsulting.sk/jobs/pracuj-ako-skladnik/ Ponúkaný plat: Od 10.50 – do 30.46 EUR/mesiacPríplatky ku mzde za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky. 8,33% holiday money (ekvivalent 13. platu).Termín nástupu: každý týždeňDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - výborné mzdové ohodnotenie

- 8,33% dovolenkový príspevok (holiday money)

- mzda vyplácaná týždenne

- holandská pracovná zmluva

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred

- doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom

- nízke náklady na vycestovanie

- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku

- možnosť pracovať aj dlhodobo

- pracujete pre stabilnú spoločnosť

- sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené

- nástupy sú možné ihneď, alebo podľa dohodyInformácie pre uchádzača: V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite Váš životopis na uc@universalconsulting.sk.
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

Universal Consulting s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 20 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.
Kontakt: Universal Consulting s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 248 ľudí online.