Expedientka / Pickerka

EZAL, Renata Zacharová
Dlhodobá brigáda
Po 19.9.2022 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Príprava a expedícia zákazníckych objednávok
- Manipulácia s tovarom
- Preberanie tovaru a príjem tovaru
- Kompletná starostlivosť o sklad a zverený úsek
- Udržiavanie čistoty skladu a spoločných priestorov
- Kontrola zásob tovaru

Miesto výkonu práce: Dolné Rudiny 1, Žilina (areál Fines)
Pracovná doba: Po-Pia 7:00-15:30
Práca vhodná najmä pre ženy. Termín nástupu: september/október 2022Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Práca na jednu zmenu. PO-Pia 7:00 - 16:00
- Práca v príjemnom kolektíve
- Preplácanie nadčasov
- Férový prístup
- Možnosť nákupu tovaru za zamestnanecké ceny
- Firemné podujatiaInformácie pre uchádzača: Výber uchádzačov prebieha v prvom kroku na základe zaslaného životopisu. Uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky, budeme telefonicky kontaktovať v najbližších dňoch. Druhým krokom je osobný pohovor, kde sa uchádzač dozvie všetky potrebné a doplňujúce informácie o ponúkanej pozícii a platových podmienkach.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme do tímu kolegov, ktorí budú:
- zodpovední
- schopní pracovať s dôrazom na cieľ
- schopní pracovať samostatne aj spolupracovať s tímom
- odolní voči stresu, optimisticky naladení
- posilnia náš tím

Ponúkaná pozícia si vyžaduje vysoké tempo práce a precíznosť. Uprednostňujeme záujemcov s praxou na podobnej pozícii.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

EZAL, Renata Zacharováx

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme stabilná firma, pôsobiaca v oblasti predaja drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb už od roku 1992. Patríme medzi najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území Slovenska. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických kolegov do nášho tímu. Predávame viac ako 6 000 druhov výrobkov v zásobe presahujúcej 700 000 kusov tovaru. Predávame produkty od menej známych výrobcov až po produkty nadnárodných spoločností ( Silan, Ariel, Nivea, Gillette ). Sme výhradným distribútorom viacerých značiek. Zásobujeme maloobchodné prevádzky drogérií, potravín a taktiež zásobujeme firmy, školy, inštitúcie a segment HOREKA. Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na vaše žiadosti!
Kontakt: EZAL, Renata Zacharová

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Hľadáme redaktorov pre Zones.sk

Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice
7 € / hod.

Závozník pri rozvoze tovaru

Žilina
5 € / hod.
Ďalšie brigády Žilina (52)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 825 ľudí online.