Predavač/ predavačka mäsa a mäs.výrobkov

Mäso Parížek, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 22.9.2022 15:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Predaj čerstvého mäsa a tradičných mäsových výrobkov a potravín v rodinnej predajni našej spoločnosti v Žiline. Starostlivosť o zákazníkov. Udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku. Termín nástupu: 15.10.2022Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Voľné víkendy, stravovanie na prevádzke zdarma.Informácie pre uchádzača: Práca v renomovanej mäsiarskej spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Príjmame len pracovníkov s odbornými znalosťami a s pozitívnym prístupom k práci, ktorých baví predaj a práca s ľuďmi. Vyžadujeme oddanosť a loajálnosť k spoločnosti, k jej zákazníkom a k spolupracovníkom. Ponúkame prácu v stabilnej a zavedenej spoločnosti, ktorá dbá na firemnú kultúru a starostlivosť o zamestnancov. Do úvahy berieme len žiadosti o prácu zaslané mailom s priloženým motivačným listom, životopisom a fotografiou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Požadujeme príjemné vystupovanie, samostatnosť, komunikatívnosť, všestrannosť, prax v maloobchodnom pultovom predaji.

Mäso Parížek, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť sa zaoberá spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov so zameraním na vysokokvalitné mäsové špeciality vyrábané tradičným spôsobom, predajom vo vlastných maloobchodných predajniach . V najnovšej prevádzke sa zameriava aj na kvalitnú gastronómiu.
Kontakt: Mäso Parížek, s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 645 ľudí online.