Brigádnik/brigádnička SKI & BIKE Mýto - zimná sezóna 2022/23

Mýto pod Ďumbierom
HOTEL PARTIZÁN****
Dlhodobá brigáda
St 23.11.2022 1:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - do nášho tímu radi uvítame brigádnikov na zimnú sezónu 2022/2023 v SKI & BIKE Mýto
- máme voľné rôzne pracovné pozície : pomocník v kuchyni, obsluha v reštaurácii a v apres-ski bare, v požičovni športových potrieb,...
- ak ťa niektorá z týchto menovaných pracovných pozícií oslovila, a máš s ňou aspoň základné skúsenosti, neváhaj sa nám ozvať Termín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - mzda vyplácaná načas
- využívanie športových a relaxačných služieb hotela Partizán**** za zvýhodnených
podmienok
- zamestnanecké stravovanie
- práca v prosperujúcej spoločnosti
- mladý kolektív a dlhodobá perspektívaInformácie pre uchádzača: V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate kritériá, zašlite nám svoj profesný životopis s podrobným uvedením vzdelania a praxe na uvedenú e mailovú adresu.
Požadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- odborná zručnosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- proklientské vystupovanie

HOTEL PARTIZÁN****x

Stručná charakteristika spoločnosti: HOTEL PARTIZÁN**** je rodinný hotel, vedený rodinou Kičovou, ktorý plní sny svojim klientom.

V krásnom prostredí uprostred prírody Nízkych Tatier na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti ubytovania, vytvoriť na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti.
Sny o wellness plníme v exkluzívnom wellness na ploche 2260 m2. Zábavné aktivity v každom ročnom období a v každom počasí sú našou devízou. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom MÝTO SKI & BIKE, ktorý prevádzkujeme od roku 2018. Po aktívnom dni sa snažíme uspokojiť chuťové poháriky hostí lahôdkami pripravenými tímom Panorama Restaurant a Tálskej Bašty. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.
Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých väčších i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Zároveň sme jeden z najlepších Wellness a Family hotelov na Slovensku.

Viac informácií môžete získať na:
www.partizan.sk
www.kopeczabavy.sk
www.wellnessresort.sk
Kontakt: HOTEL PARTIZÁN****

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 582 ľudí online.