Brigádnička na vianočný stánok Košice

BEPON Retail SK s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 23.11.2022 14:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ak máš záujem privyrobiť si ako brigádnik/čka, miluješ módu, predáš aj nemožné, už si v živote čo-to nablokoval/a nevadí Ti pracovisko v rámci vianočného stánku v nákupnom centre v Košiciach, ozvi sa nám.
Súčasťou Tvojej práce bude ponúknuť našim zákazníkom to najlepšie z nášho sortimentu. Zároveň sa postaráš o čistotu stánku a vždy plné police nášho zimného a vianočného tovaru. Termín nástupu: asapDruh pracovného pomeru: na dohoduInformácie pre uchádzača: Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu .
Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Tvoja práca bude najmä o komunikácii s našimi zákazníkmi. Ochota, ústretovosť a príjemné vystupovanie sú pre nás nevyhnutnosťou. Všetko ostatné Ťa naučíme.

BEPON Retail SK s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: BEPON je obľúbeným a vyhľadávaným módnym reťazcom, ktorý je na slovenskom trhu viac ako 30 rokov. Ponúka výhradne kvalitný pančuchový a ponožkový sortiment od slovenských a talianskych dodávateľov, so zreteľom na náročné požiadavky zákazníkov. Spoločnosť BEPON Retail SK prevádzkuje 61 predajní na Slovensku a 1 predajňu BEPON v Karlových Varoch. V porfóliu BEPON okrem kvalitného a nadčasového ponožkového sortimentu nechýba ani kvalitné a univerzálne „základné“ oblečenie vhodné do kapsulového šatníka či sezónny sortiment (plavky, termooblečenie) a praktické dizajnové doplnky do domácnosti. Kompletná ponuka produktov je dostupná na vynovenej webovej stránke bepon.sk.
Kontakt: BEPON Retail SK s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Šikovná brigáda popri škole/práci - skenovanie tovaru - nástup 1.1.2023

Bratislava, Trnava, Prievidza, Nitra, Ružomberok, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice
6 € / hod.
Ďalšie brigády Košice (165)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 611 ľudí online.