Brigáda pre študentov nielen na leto

DANTEM Slovensko s.r.o.
6 € / hod.
Po 22.5.2023 10:49

Charakteristika brigády

Ponúkame možnosť stabilnej, dlhodobej (na celý rok 2023) brigády - počítanie tovaru so skenerom. Hľadáme pracovníkov pre pobočky - BA, TT, TN, NR, PD, ZA, RK, BB, ZV, RS, KE, PO a PP.
Výhodou brigády je, že ju môžeš robiť po škole/práci/inej brigáde, pretože väčšina inventúr je cez týždeň (pon - štv), začína sa poobede/večerom, keď sa predajne zavrú a končí sa v noci. Niektoré inventúry sú aj denné. Ak budeš chodiť pravidelne, dostaneš sa aj na víkendové, príplatkové inventúry.
Benefity:
- flexibilná voľba smien,
- žiadne papierovačky - online prihlasovanie a odhlasovanie,
- rýchly kariérny postup,
- príplatky za rýchlosť, nočné a víkendy,
- zabezpečená doprava na inventúru mimo pobočky,
- bonus za odporučenie nových pracovníkov,
- mladý priateľský kolektív.
Ak máš záujem, stačí sa zaregistrovať www.nabory.sk na vstupné online školenie, na ktorom ti ukážeme a vysvetlíme náplň práce.
Všetky info nájdeš na www.nabory.sk, alebo napíš na jobs@dantem.sk

Reagovať na brigádu

Počet reakcií: 6 ľudí
Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Zapamätať údaje

DANTEM Slovensko s.r.o.

Kontaktná osoba: Eliška Jaďuďová
Telefón: +421 948 702 951

Charakteristika firmy

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Na Slovensku a v Českej republike bol DANTEM priekopníkom outsourcingu inventúr. Spoločnosti skupiny DANTEM poskytujú na jednotlivých trhoch najmä služby inventúr zásob a dlhodobého majetku, dodávky vybavenia na inventúry a mobilný zber dát, ďalej služby mystery shoppingu a špecializované služby pre retail. Spoločným menovateľom našich služieb je spoľahlivosť získaných dát, vysoká efektivita a z nej plynúca úspora nákladov. Medzi klientov skupiny DANTEM patria významné české, slovenské i medzinárodné spoločnosti, najmä maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie. Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 2 000 zamestnancov. Nových kolegov prijímame v 10 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom.

Ďalšie brigády

Expedovanie tovaru v sklade

Bratislava - Rača
5 € / hod.

Dokladanie tovaru do regálov v obchodnom reťazci

Bratislava - Petržalka
9,2 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (1038)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 544 ľudí online.