Predavačka / predavač v novootvorenej špecializovanej predajni syrov v OC DUBEŇ Žilina

PREMIUM CHEESE SHOP s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 24.5.2023 19:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Predaj kvalitných a exkluzívnych slovenských a zahraničných syrov v novootvorenej špecializovanej predajni.
Aktívna forma obsluhy zákazníkov a predaja, ponúkanie aktuálnych noviniek v sortimente, oboznamovanie zákazníkov s prebiehajúcimi akciami a novinkami v sortimente. Starostlivosť o predajňu, správne skladovanie produktov, hmotná zodpovednosť.
Dynamická práca v príjemnom prostredí, platovo ohodnotená. Možnosť kariérneho rastu. Ponúkaný plat: Od 800.00 – do 1600.00 EUR/mesiacOdmeny, prémie z predajaTermín nástupu: Jún 2023Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Finančné odmeny a prémie.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, osobná zainteresovanosť

PREMIUM CHEESE SHOP s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Zaoberáme sa predajom kvalitných syrov a mliečnych produktov. Prevádzkujeme špecializované predajne so syrmi, ktoré ponúkajú zákazníkom široký výber vynikajúcich zrejúcich a tradičných syrov najvyššej kvality.
Naša predajná činnosť je rokmi overená, máme množstvo stálych zákazníkov, ale takisto je aj naďalej záujem aj zo strany nových zákazníkov o náš tovar. Pri produktoch sa zameriavame na kvalitu a čerstvosť a pri obsluhe na profesionalitu, odbornosť, ochotný a vyškolený personál, ktorý vie vždy poradiť zákazníkom pri výbere produktov a starostlivo dozerá na celý stav predajne. Ponúkame dynamickú a platovo zaujímavú prácu, oceňujeme zodpovedný a seriózny prístup. Uprednostňujeme lojálnosť a dlhodobú spoluprácu so zamestnancami.
Kontakt: PREMIUM CHEESE SHOP s.r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 479 ľudí online.