Flexibilná práca v obchode na pozíciu predavač/pokladník v nákupnom centre Laugaricio.

PROPLUSCO spol. s r. o.
Dlhodobá brigáda
Št 25.5.2023 14:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vyberte si kedy a koľko chcete pracovať. Ponúkame brigádu v OC Laugaricio na pozíciu predavač/ pokladník, kde si môžete vybrať dni, kedy máte chuť pracovať. Plat od 6,25 EUR/hod. Náplň práce: - komunikácia so zákazníkmi- práca s registračnou pokladňou- manipulácia s hotovosťou - dokladanie tovaru na predajnú plochu- práca v sklade predajnePracovná doba: - možnosť výberu preferovanej zmeny- môžete si aj upraviť čas pracovnej zmeny- ranná (5:00- 13:00 hod.)- poobedná (13:00 - 21:00 hod.) Ponúkaný plat: Od 5.80 – do 6.25 EUR/mesiac+ príplatky a stravné lístkyTermín nástupu: IhneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - flebixilita - priateľský kolektív- kompletné zaučenieInformácie pre uchádzača: Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- ukončené minimálne SŠ vzdelanie (výučný list)
- komunikatívnosť
- zdravotný preukaz
- zodpovedný prístup

PROPLUSCO spol. s r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.
Kontakt: PROPLUSCO spol. s r. o.

Ďalšie brigády

Brigáda pre študentov nielen na leto

Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice
6 € / hod.

Pomocné práce v kuchyni a umývanie riadu

Trenčianske Teplice
5,5 € / hod.
Ďalšie brigády Trenčín (70)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 402 ľudí online.