Animátor v škole v prírode v CERES ANIMA TEAM

Slovensko
CERES SLOVAKIA, spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 25.5.2023 19:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Brigáda v mesiacoch apríl, máj, jún, pracujete iba v týždňoch, ktoré si sami zvolíte, alebo počas celých mesiacov máj, jún.
Ideálne pre študentov SŠ, VŠ pedagogického a umeleckého resp. športového zamerania.
Prax s animáciou alebo prax vedúceho v tábore je vítaná- potrebné napísať v životopise, aké skúsenosti máte s prácou s deťmi .
Vybraných uchádzačov zaškolíme - možnosť dlhodobej spolupráce.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Okrem platu máte ubytovanie a stravovanie v hodnote 30 € ZDARMA!!!
Klikajte na: www.ceres.sk/anima Ponúkaný plat: Od 6.50 – do 6.50 EUR/mesiac6,5 EUR/hod. x 6 hod/denne = 39 eur/ odpracovaný deň + ubytovanie a stravovanie v hodnote 30 € ZDARMA!!!Termín nástupu: Termín podľa výberu z popisu v texteDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: Ubytovanie, stravovanie ZDARMA!!!Informácie pre uchádzača: Životopis s fotografiou zasielajte na varga@ceres.sk. V životopise uveďte všetky svoje doterajšie skúsenosti s animáciou alebo prácou s deťmi.

Na našom školení získate nielen praktické skúsenosti (animačné hry, klubové tance, zábavné aktivity). Ak máte vhodného ,,parťáka na prácu s deťmi,, , pošlite spolu životopis a budete zaradení do našich turnusov.
Pripravíme ťa na prácu animátora v škole v prírode. Naučíme ťa klubové tance, moderné choreografie, preberieme hry a súťaže na jednotlivých školách v prírode, pripravíme ťa na jednotlivé animačné programy- športové, vedomostné, tvorivé, divadelné. Spoznáš sa s ostatnými animátormi, ktorí s nami pracujú dlhoročne. Rozšíriš si svoje animačné zručnosti.

STÁVAŠ SA ANIMÁTOROM. U nás môžeš získať množstvo praktických rád, ktoré ti pomôžu pri rôznorodých animačných činnostiach. Sme viac ako animátori, sme TEAM....Sme vždy o krok vpred!! PREČO PRACOVAŤ PRE NÁS: - organizujeme každoročne veľa škôl v prírode s programom ANIMA, počas roka máme animátorske stretnutia, kde sa zdokonaľujeme vo svojej práci a odovzdávame si skúsenosti - počas tvojej práce u nás máš stály kontakt na managera animátorov, ktorý ti poradí v prípade potreby - zaškolíme ťa a dostaneš všetky potrebné informácie o školách v prírode a o programe - program aj jednotlivé aktivity dostane každý animátor pred nástupom na turnus - u nás spolupráca pokračuje aj po skončení škôl v prírode - eventové akcie, firemné akcie, detské oslavy a pod. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní !!!

Momentálne obsadzujeme nasledujúce termíny škôl v prírode:

29.05.2023 - 02.06.2023
05.06.2023 - 08.06.2023
12.06.2023 - 16.06.2023
19.06.2023 - 23.06.2023

V prípade, že viete, ktorý z daných termínov Vám vyhovuje, napíšte nám to do mailu spolu so životopisom.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Kreatívne myslenie, príjemné vystupovanie, práca s deťmi, športovo založení, divadelné alebo tanečné schopnosti sú výhodou

CERES SLOVAKIA, spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: CK CERES je už od roku 1999 stabilným zamestnávateľom. V ponuke našej CK je najviac škôl v prírode a lyžiarských výcvikov. Školy v prírode s animátormi CERES ANIMA TEAM robíme už viac ako 18 rokov, po celom Slovensku a Česku.
Kontakt: CERES SLOVAKIA, spol. s r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 097 ľudí online.