Opatrovateľ/ka v domácnosti klientov

ATENA - SMART CARE, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Po 7.8.2023 13:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Opatrovateľská domáca starostlivosť o mobilných a imobilných klientov v teréne v domácnosti v Banskej Bystrici. S možnosťou uzatvorenia trvalého pracovného pomeru alebo brigády. Ponúkaný plat: Od 850.00 – BonusyTermín nástupu: 1.9.2023Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
- Možnosť práce na TPP / na niekoľko hodín denne (popri materskej / brigády).
- V prípade 24h opatery zabezpečenie ubytovania v domácnosti klienta.
- Možnosť čerpania záloh.
- Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy.Informácie pre uchádzača: V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email cv@atena.org alebo nás kontaktujte telefonicky a bezplatnej infolinke 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.
Pohovory plánujeme na každý pracovný deň.
Termíny nástupov sú taktiež každý pracovný deň.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci. Praktické opatrovateľské zručnosti v starostlivosti o mobilných aj imobilných klientov, pozitívny vzťah k seniorom.

ATENA - SMART CARE, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40
Kontakt: ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 498 ľudí online.