Brigádnik, pomocná sila

ROEZ, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 7.9.2023 9:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pomoc pri výkone mechanických opráv.
Čistiace a upratovacie práce.
Súčinnosť pri odstraňovaní porúch a nedostatkov na technologických zariadeniach budov. Ponúkaný plat: Od 7.00 – V stálom pracovnom pomere je mzda tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti
Možnosť kariérneho postupu a odborného vzdelávaniaInformácie pre uchádzača: Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Aktívny, ochotný, schopný učiť sa

ROEZ, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk
Kontakt: ROEZ, s.r.o.

Ďalšie brigády

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Chorvátsky Grob
6,04 € / hod.

Skladník

Senec
Dlhodobá brigáda

Skladník - brigáda

Senec
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Senec (60)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 482 ľudí online.