Čašník

TOP RELAX, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Pi 8.9.2023 12:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - obsluha zákazníkov
- udržiavanie čistoty na prevádzke
- kontrola kvality vydávaných pokrmov
- profesionálne správanie podľa nastavených štandardov
- starostlivosť o hygienické a pracovné podmienky
- poskytovanie rád pri výbere nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie
a vydávanie nápojov, obsluha pri pulte, pri
stoloch Ponúkaný plat: Od 1150.00 – do 1320.00 EUR/mesiacMzda bude predmetom vzájomnej dohody priamo na pohovore, závisí od skúseností a predpokladov kandidáta. Pracuje sa dlhý - krátky týždeň.Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti
- príležitosť osobného rastu
- motivačné finančné ohodnotenieInformácie pre uchádzača: K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- Schopnosť tímovej spolupráce
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci
- Chuť učiť sa nové veci

TOP RELAX, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť TOP RELAX sa zameriava na oblasť gastronómie, organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí . Našou najväčšou prioritou je zabezpečovanie závodného stravovania, o čom svedčia aj naše referencie. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si naša spoločnosť udržuje najvyššiu kvalitu na trhu gastronómie.
Pri poskytovaní gastronomických služieb sa denne zaoberáme realizáciou nových a moderných prvkov technológie výroby a výdaj jedál, čo prispieva k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Nezabúdame ani na zdravú výživu a dbáme na starostlivý výber lokálnych surovín. Zabezpečujeme stravu pre viac ako 250 tisíc stravníkov. V súčasnosti sa naša spoločnosť venuje aj zriaďovaniu vending a street food zónam. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vytvárame naše relax zóny podľa požiadaviek na mieru.
Kontakt: TOP RELAX, s. r. o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 746 ľudí online.