Výdaj stravy a obsluha pokladne

TOP RELAX, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
St 13.9.2023 13:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - obsluha zákazníkov
- príprava výdajného pultu
- príprava šalátov a studenej kuchyne
- pomocné práce v kuchyni, udržiavanie čistoty a dodržiavanie
- práca s registračnou pokladňou
- hygienických predpisov HACCP na pracovisku Ponúkaný plat: Od 850.00 – do 900.00 EUR/mesiacPonúkame prácu v oblasti závodného stravovania v našich prevádzkach. Mzda bude predmetom vzájomnej dohody priamo na pohovore, závisí od skúseností a predpokladov kandidáta, tiež od dĺžky pracovného času. V prípade zmenovej prevádzky príplatok za víkend, nočný príplatok a osobné ohodnotenie.Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti
- príležitosť osobného rastu
- motivačné finančné ohodnotenieInformácie pre uchádzača: K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- Schopnosť tímovej spolupráce
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci
- Chuť učiť sa nové veci

TOP RELAX, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť TOP RELAX sa zameriava na oblasť gastronómie, organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí . Našou najväčšou prioritou je zabezpečovanie závodného stravovania, o čom svedčia aj naše referencie. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si naša spoločnosť udržuje najvyššiu kvalitu na trhu gastronómie.
Pri poskytovaní gastronomických služieb sa denne zaoberáme realizáciou nových a moderných prvkov technológie výroby a výdaj jedál, čo prispieva k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Nezabúdame ani na zdravú výživu a dbáme na starostlivý výber lokálnych surovín. Zabezpečujeme stravu pre viac ako 250 tisíc stravníkov. V súčasnosti sa naša spoločnosť venuje aj zriaďovaniu vending a street food zónam. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vytvárame naše relax zóny podľa požiadaviek na mieru.
Kontakt: TOP RELAX, s. r. o.

Ďalšie brigády

Ideálna brigáda popri škole/práci - inventúry

Bratislava, Trnava, Prievidza, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice
6 € / hod.
Ďalšie brigády Trnava (118)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 273 ľudí online.