Brigáda - Asistentka predaja v značkovej predajni SOFIA - OC Laugaricio Trenčín

SOFIA Jewelry
Dlhodobá brigáda
St 13.9.2023 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Predaj značkových šperkov, hodiniek a doplnkov, komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo zákazníkom, starostlivosť o predajňu a tovar, vedenie skladovej evidencie, vybavovanie reklamácií, atď. Ponúkaný plat: Od 4.00 – do 5.00 EUR/mesiacBRIGÁDA: 4 - 5 € /hodina + motivačná zložka. Bližšie informácie na pohovore.Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Práca v obchodnom centre je plná života. Získate neoceniteľné skúsenosti v komunikácii so zákazníkmi. Budete pracovať v skvelom, zohratom, profesionálnom a mladom kolektíve. Budete pracovať so šperkami zaujímavých značiek.

Budete sa zúčastňovať kvalitných školení a získate lákavé zľavy na šperky. Zaujímavú finančnú zložku mzdy predstavuje aj motivačný (bonusový) systém predaja.Informácie pre uchádzača: Na ponuku prosím reagujte životopisom s FOTOGRAFIOU. Hľadáme kolegyňu/kolegu na dlhodobú spoluprácu (nie len na leto).

Kontaktujte nás výlučne mailom. Týmto si vyhradzujeme právo kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Radi komunikujete s ľuďmi, zaujíma Vás móda, styling, milujete šperky, sledujete dizajnové trendy? Ste na správnej adrese.

Naše očakávania:
Očakávame predovšetkým príjemnú, milú a ochotnú obsluhu zákazníkov. Schopnosť poradiť zákazníkom pri výbere vhodného šperku. Samozrejmosťou je udržať predajňu i šperky v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie šperkov, starostlivosť o vzhľad predajne).

Čo ponúkame:
Ak máte osobnostné predpoklady a chuť pracovať, ponúkame komplexné, kvalitné zaškolenie a možnosť profesijného rastu.

Kvalifikačné požiadavky:
Stredoškolské vzdelanie s maturitou – mnohé z nás sú však absolventky a študentky vysokých škôl. Dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie.
Vhodná, ale nie nevyhnutná, je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

SOFIA Jewelryx

Stručná charakteristika spoločnosti: Sieť predajní strieborných, zlatých šperkov a hodiniek - SOFIA Jewelry.
Už viac ako 30 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom rôznych svetových značiek (PANDORA, THOMAS SABO) Prevádzkujeme e-shop SOFIA.sk - víťaz ceny kvality Heuréka v roku 2018, 2019 a 2020 vo svojej kategórii.
Kontakt: SOFIA Jewelry

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 436 ľudí online.