Za volant, pult a počítač...

GUFERO, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 14.9.2023 13:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Cez prácu v sklade, obsluhu zákazníkov, ku vypracovávaniu obchodných ponúk, hľadanie nových obchodných príležitostí, riešenia logistiky ku riadeniu tímu. Je to len o Tvojich ambíciách. Príď. Skús. Uvidíme... Ponúkaný plat: Od 700.00 – do 1700.00 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy je daná výkonnosťou jednotlivcaTermín nástupu: podľa dohodyDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Nenudíme sa (kto chce, má dosť práce ), neprší na nás (pracovisko je v interiéroch firmy), teplý obed je bežnou súčasťou pracovného dňa, pracujeme len od pondelku do piatku v jednej pracovnej zmene.
Vďaka spokojných zákazníkov v závislosti na Tvojom výkone sa nedá ničím ohodnotiť, ani zaplatiť, ale všetkých nás nabíja k lepším výkonom a núti nás pracovať na sebe.
Neustály tlak na vzdelávanie podporuje rast mozgových buniek (prípadne bráni ich ubúdaniu - práca nie je monotónna) a teda veríme, že ostaneme navždy mladí.Informácie pre uchádzača: Bez základných informácií z našej stránky (www.gufero.sk) a záujmu pracovať s nimi nám ani nepíšte!
Nikto učený z neba nespadol a tak ako všetci ostatní Tvoji budúci kolegovia, aj Ty sa dokážeš naučiť to, čo doteraz nepoznáš. Len sa netreba báť!
Pošli e-mailom Tvoj životopis na personalne@gufero.sk a my sa Ti zavoláme. Tešíme sa na Teba!
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Domáci kutil s technickými znalosťami, myslením a orientáciou v strojníckych tabuľkách bude zvýhodnený pri výbere, je jedno, či to bude muž, alebo žena.

GUFERO, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Obchodná firma s technickým materiálom - remene, reťaze, ložiská, mazivá, tesnenia, hadice...
Kontakt: GUFERO, s.r.o.

Ďalšie brigády

Kurier/rozvozár jedla pre reštauráciu

Banská Bystrica
Dlhodobá brigáda

Administratívny pracovník, Junior účtovník

Banská Bystrica
Dlhodobá brigáda

Dokladanie tovaru do regálov pre známu značku

Banská Bystrica
6,04 € / hod.

Dokladanie tovaru do regálov pre známu značku

Banská Bystrica
4,5 € / hod.
Ďalšie brigády Banská Bystrica (44)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 654 ľudí online.