Študentská brigáda - Lektor digitálnych zručností a programovania pre deti

EDU PLAY s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 14.9.2023 17:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hrávaš počítačové hry? Máš základné vedomosti v oblasti programovania? Rád/a pracuješ s deťmi a mládežou?

Firma Logiscool ti ponúka prácu, ktorá pre teba bude zábavou. Do tímu mladých, vysokoškolských študentov hľadáme posilu na pozíciu lektor krúžku programovania a digitálnych zručností pre deti od 7 do 18 rokov.
Práca ti zaberie 2-10 hodín týždenne, podľa množstva skupín, pre ktoré sa rozhodneš. Počas 90 minútových lekcií, budeš spolu s malou skupinou študentov programovať na Logiscool platforme počítačové hry či animácie.
Nepotrebuješ žiadne programátorské zručnosti, mi ťa do našich systémov zaškolíme. Ponúkaný plat: Od 8.00 – do 15.00 EUR/mesiacMzda závisí od tvojich skúseností. Zaškolíme aj začiatočníkov. Postupné navyšovanie mzdy.Termín nástupu: 2.10.2023Druh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: - tím mladých ľudí v tvojom veku
- detailne vypracované podklady k hodinám
- možnosť vzdelávania sa v oblasti programovania
- cenné lektorské skúsenosti
Požadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- trpezlivosť pri práci s deťmi
- príjemné vystupovanie

EDU PLAY s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť Logiscool je celosvetovým lídrom vo vzdelávaní detí vo veku 7 - 18 rokov v oblasti programovania. Prvá škola Logiscool vznikla v roku 2014 a momentálne pôsobíme v 35 krajinách sveta. Celosvetovo sa už vyše 185 000 detí zúčastnilo našich kurzov digitálnych zručností a programovania. Digitálne zručnosti a znalosti v oblasti programovania budú v budúcnosti nevyhnutné pre úspešné budovanie kariéry. Na Slovensku fungujeme od roku 2019 a aktuálne tu máme 10 škôl. Staň sa aj Ty súčasťou nášho celosvetového úspechu!
Kontakt: EDU PLAY s.r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 511 ľudí online.