Ošetrovateľ-ka / Sanitár-ka

Hospic Milosrdných sestier
Dlhodobá brigáda
Št 14.9.2023 19:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Starostlivosť o pacientov v terminálnom štádiu ochorenia. Ponúkaný plat: Od 1041.00 – odmeny, vernostný príplatokTermín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokInformácie pre uchádzača: Hľadáme OŠETROVATEĽA / OŠETROVATEĽKU, ktorý/á chce zmenu. Zmenu vo svojom pracovnom živote a tiež sa chce podieľať na zmene v spoločnosti.

U nás dostanete možnosť venovať sa pacientom individuálne, pretože nenaháňame čísla a ani procesy.
Práca u nás bude pre Vás poslaním, jej zmysluplnosť bude často vyjadrená vďačnosťou pacientov aj ich rodín. A v neposlednom rade - budete súčasťou rastúceho významu paliatívnej starostlivosti ako dôstojnej starostlivosti o človeka až do konca života.

Hospicový tím v atmosfére prijatia a priateľskom ovzduší uspokojuje bio-psycho-socio-spirituálne potreby pacientov; do starostlivosti zahŕňa aj príbuzných.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Pre náročnú ale krásnu, zmyslom naplnenú prácu v Hospici Milosrdných sestier je nevyhnutné, aby na túto pozíciu mal absolvovaný minimálne OPATROVATEĽSKÝ KURZ.

Zároveň je dôležité aby:
- bol čestný a pravdivý,
- bol psychicky zaťažiteľný,
- v priebehu posledného roka neprešiel stratou blízkej osoby,
- mal jasný postoj k eutanázii,
- bol stotožnený s duchom zariadenia,
- absolvoval týždennú STÁŽ v hospici (5 pracovných dní).

Hospic Milosrdných sestierx

Stručná charakteristika spoločnosti: Poskytovanie komplexnej paliatívnej starostlivosti formou ústavnej (hospic) a ambulantnej starostlivosti (ambulancia paliatívnej medicíny, mobilný hospic) osobám s chronickou nevyliečiteľnou, a zároveň pokročilou a aktívne progredujúcou chorobou, ktorá spravidla vedie k smrti.

Víziou Hospicu Milosrdných sestier, neštátneho zdravotnícke zariadenia (ďalej len „hospic“) je vytvoriť pre nevyliečiteľne chorých pacientov v pokročilom štádiu choroby (zväčša onkologickej) prostredie čo najviac dýchajúce DOMOVom, v ktorom bude každý zomierajúci čo najmenej trpieť a zažije prijatie a láskavú starostlivosť.
Víziou multidisciplinárneho tímu hospicu je byť nástrojom, cez ktorý pocítia pacienti Božiu nehu, zvyšovanie kvality posledného obdobia ich života v hospici vďaka individuálnemu prístupu k ich bio-psycho-socio-spirituálnym potrebám.
Kontakt: Hospic Milosrdných sestier

Ďalšie brigády

Hľadáme redaktorov pre Zones.sk

Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice
8 € / hod.

Manipulačné práce v skalde s VZV

Chocholná-Velčice
7 € / hod.
Ďalšie brigády Trenčín (70)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 463 ľudí online.