Skladový kontrolór/kontrolórka

INMEDIA spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
Po 18.9.2023 9:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme kolegu/kolegyňu na poobedné zmeny na kontrolu vychystaného tovaru. Možnosť pracovať na skrátený alebo plný úväzok.

Víkendy a sviatky sa nepracuje.

Ide o kontrolu vychystaného tovaru podľa objednávky. Ponúkaný plat: Od 1050.00 – Hrubú mzdu tvorí: základná mesačná mzda a odmeny.Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Možnosť získať stabilné zamestnanie, voľné víkendy, motivujúce ohodnotenie.Informácie pre uchádzača: Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

INMEDIA spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: INMEDIA, spol. s r.o. je distribučná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1997 zaoberá distribúciou tovaru do kuchýň verejného stravovania. Od januára 2006 obchodné podiely Inmedie odkúpila spoločnosť MABONEX SLOVAKIA spol. s r.o.. INMEDIA, spol. s r. o. je zapísaná v Zozname podnikateľov a vlastní všetky potrebné certifikáty a povolenia na prevádzkovanie distribúcie potravín.
Kontakt: INMEDIA spol. s r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 791 ľudí online.