Guest Relations Specialist v EKO hoteli

Eco-friendly Hotel Dália
Dlhodobá brigáda
Po 18.9.2023 9:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rada/rád a dobre komunikuješ, ovládaš angličtinu?

Hľadáme šikovnú kolegyňu / šikovného kolegu do nášho tímu na pozíciu Guest Relations Specialist.

Čo očakávame:
- Pozitívny a seriózny prístup k práci. Príjemného a usmievavého človeka, samostatnosť a zmysel pre detail. Prax nie je podmienkou, ale je vítaná.

Čo budeš robiť:
- Komunikovať s hosťami, vybavovať rezervácie, ubytovanie a odubytovanie hostí hotela,
- Pracovať s inovativnymi systémami - budeš kontrolovať hosťmi vykonané online check-iny alebo sa ubytovanie/odubytovanie hostí samoobslužným check-in a check-out kioskom,
- Poskytovať podporné a informačné služby pre hostí,
- Prípravu a servis welcome drinku, výbornej kávy, v prípade potreby nápojový servis, participácia na raňajkovom servise. Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Čo ponúkame na ceste tvojho sebarozvoja:
- Zaškolenie a komunikačný tréning,
- Prácu v ekologickom hoteli v centre mesta, v ktorom si vážime férový prístup k životnému prostrediu, klientom aj kolegom,
- Prácu s využitím inovatívnych a najnovších technológií, ktoré prácu robia zaujímavejšou a jednoduchšou,
- Príjemné pracovné prostredie v tíme a pracovné priestory, veľa zelene.Informácie pre uchádzača: Životopis s fotografiou v slovenskom jazyku je potrebné zaslať na adresu manager@hoteldalia.sk.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Ceníme si šikovných a serióznych ľudí, ktorí sa neboja práce a radi sa postarajú o spríjemnenie dňa a pobytu našim stálym aj novým hosťom. Tešíme sa na teba!

Eco-friendly Hotel Dáliax

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme rodinná firma vyznávajúca hodnoty zodpovedného a eco-friendly podnikania. Záleží nám na detailoch, férovosti a profesionalite, našich kolegov však považujeme za súčasť rodiny. Na trhu hotelierstva pôsobíme vyše 20 rokov a okrem ekologického ubytovania sme sa stali značkou pre organizáciu firemných konferencií a eventov, svadieb a rodinných osláv. Podľa recenzií klientov portálu Tripadvisor sme dlhodobo 6. najlepšie hodnotený hotel v Košiciach. V centre Košíc pre zelenom mestskom parku prevádzkujeme najdlhšie fungujúci ekologický hotel na Slovensku, Eco-friendly hotel Dália.
Kontakt: Eco-friendly Hotel Dália

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 026 ľudí online.