Hľadáme pomocnú silu do kuchyne a kuchára do školskej jedálne! Nástup možný ihneď. Práca len na jednu zmenu.

PROPLUSCO spol. s r. o.
Dlhodobá brigáda
Po 18.9.2023 14:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - pomocné práce v kuchyni (šúpanie, čistenie, krájanie)- výdaj stravy na okienku- upratovacie prácePráca je možná Po-Št- 06:00-19:00- možnosť robiť nadčasy                       Pi-06:00-14:00 Ponúkaný plat: Od 4.03 – + odmenyTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: - práca na 1 zmenu- týždenné vyplácanie- priateľský kolektívInformácie pre uchádzača: Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- skúsenosť s prípravou pokrmov
- potravinársky preukaz
- vhodné aj pre zahraničných pracovníkov

PROPLUSCO spol. s r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.
Kontakt: PROPLUSCO spol. s r. o.

Ďalšie brigády

Kuchár/Kuchárka

Žilina
Dlhodobá brigáda

Ideálna brigáda popri škole/práci - inventúry

Bratislava, Trnava, Prievidza, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice
6 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Žilina - Mirage
4,6 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Žilina - Mirage
4,6 € / hod.
Ďalšie brigády Žilina (96)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 171 ľudí online.