Pracovník/čka prevádzky pre Wolt Market

Wolt Slovensko s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Po 18.9.2023 19:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pozývame všetkých tímových hráčov – hľadáte flexibilnú rolu, ktorá formuje budúcnosť maloobchodu? Ak áno, dajte nám vedieť!

Podrobnosti pracovnej pozície

Wolt je technologická spoločnosť so sídlom v Helsinkách, ktorá poskytuje online platformu pre spotrebiteľov, obchodníkov a kuriérov. Spája ľudí, ktorí si chcú objednať potraviny a iný tovar, s ľuďmi, ktorí majú záujem o ich predaj a doručenie. Aby to spoločnosť Wolt umožnila, vyvíja širokú škálu technológií od miestnej logistiky až po maloobchodný softvér a finančné riešenia - a zároveň prevádzkuje vlastné obchody s potravinami pod značkou Wolt Market. Medzi produkty spoločnosti Wolt patria Wolt+ (predplatená služba pre zákazníkov), Wolt for Work (stravovacie výhody a doručovanie do kancelárií pre firmy), Wolt Drive (rýchle doručovanie na poslednú chvíľu pre obchodníkov) a Wolt Self-Delivery (služba pre obchodných partnerov s vlastnými doručovateľmi). Poslaním spoločnosti Wolt je zlepšovať mestá posilňovaním a rozvojom miestnych komunít. Spoločnosť Wolt bola založená v roku 2014 a v roku 2022 spojila svoje sily so spoločnosťou DoorDash. DoorDash dnes pôsobí v 29 krajinách, z toho v 25 krajinách s produktom a značkou Wolt.

Wolt Market je náš vlastný supermarket, ktorý poskytuje prvotriedne pohodlie a zákaznícky zážitok– môžete si objednať potraviny rýchlosťou svetla až k Vašim dverám!

Naše tímy Grocery Associate sa nachádzajú v srdci našich predajní Wolt Market v Bratislave – budete mať istotu, že všetky objednávky budú zhromaždené a pripravené na vyzdvihnutie našimi kuriérskymi partnermi alebo zákazníkmi.

Budete pracovať na flexibilné zmeny – obchody sú otvorené 7 dní v týždni a vítané sú aplikácie na plný úväzok. Budete súčasťou zábavného tímu, ktorý nanovo definuje, ako nakupujeme, a kým sa vaši kolegovia radi podelia o vtip, zároveň sú na svoju prácu skutočne hrdí – ako spoločnosť robíme bežné veci nezvyčajne dobre!

Čo budete robiť?

- Spracovanie objednávok cez našu aplikáciu “Merchant”.
- Pripravovanie a balenie potravín a ich odovzdávanie zákazníkom a kuriérom.
- Prijímanie tovaru a denný kontakt s dodávateľmi a kuriérmi.
- Kontrola kvality potravín.
- Udržiavanie poriadku a čistoty v predajni.
- Účasť na rozvoji každodenných operácií nášho Marketu. Ponúkaný plat: Od 1000.00 – +Bonus za možnú pozíciu vedúcej/vedúceho smeny. Príplatky za víkendy, sviatky a nočné hodiny do polnoci.Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Práca v modernej spoločnosti s potenciálom rásť.
- Občerstvenie na pracovisku.
- Priateľské prostredie.
- Krátke smeny a flexibilita pre každého.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Wolt Slovensko s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Wolt je technologická spoločnosť, vďaka ktorej je neuveriteľne jednoduché objednávať si online z najlepších reštaurácií, obchodov s potravinami a ďalších lokálnych obchodov až k tebe domov alebo do kancelárie. Od spustenia pred 7 rokmi sa Wolt rozšíril zo Škandinávskej platformy na doručovanie jedál na popredného hráča v oblasti doručovania všetkého v regióne EMEA.

Wolt spolupracuje s desiatkami tisíc reštaurácií a maloobchodných partnerov, ako aj s viac ako stotisíc kuriérmi. Wolt bol založený v roku 2014 a spojil svoje sily s DoorDash v roku 2022. DoorDash dnes pôsobí v 27 krajinách, z toho v 23 krajinách s produktom a značkou Wolt.

Wolt ponúka zákazníkom a partnerom nielen skvelé aplikácie, ale vyvíja aj širokú škálu technológií a riešení. Naše aplikácie (iOS a Android) majú najvyššie hodnotenia v odvetví, hlavne kvôli nášmu prístupu zameranému na zákazníka. Napríklad, náš tím zákazníckej podpory reaguje na dotazy v priebehu niekoľkých minút a v jazyku nášho zákazníka.
Kontakt: Wolt Slovensko s. r. o.

Ďalšie brigády

Manažér

Košice
Dlhodobá brigáda

Finance Assistant

Košice
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Košice (99)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 223 ľudí online.