Realitný maklér / asistent (ka) realitného predaja

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Po 18.9.2023 23:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme realitného makléra do sieťovej realitnej kancelárie ale aj asistenta/ku odborného predaja realít. Výhodou práce u nás je prepojenie realít a financií, čo znásobuje možnosti príjmu. Ponúkaný plat: Od 3000.00 – Možnosť ďalších kariérnych benefitov ako príspevok na sistentku, kanceláriu alebo po odpracovaní stanovených rokov doživotná anuitaTermín nástupu: 1.10.2023Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: V kancelárii spoločne pracujú realitný makléri a finančný špecialisti. Práca je veľmi kreatívna. Nájdete u nás moderné appky, kompletné zaškolenie a dynamický pracovný život.Informácie pre uchádzača: Na základe Vášho žIvotopisu vybraní kandidáti budú pozvaní na osobné stretnutie.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Práca s ľuďmi, komunikácia, výhodou je zručnosť na sociálnych sieťach.

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.
Kontakt: RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 978 ľudí online.