Programátor MS Visual studio 2022, .NET, C#, MS SQL, Stormware Pohoda DB

PCexpres, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 19.9.2023 0:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme samostatného a kreatívneho programátora alebo ktorý má znalosti v oblasti informačných systémov a databázových aplikácií v jazyku .NET, C# a MS SQL databázami s použitím vývojárskeho nástroja MS Visual studio 2022

Hlavná náplň práce:
- samostatný vývoj/programovanie nových funkcií existujúceho vnútropodnikového informačného systému firmy na mieru, ktorý slúži na evidenciu servisných zákaziek úzko prepojeným so skladovým hospodárstvom Stormware Pohoda E1 (komunikácia cez mserver)
- vylepšovanie existujúcich funkcií
- programovanie skriptov pre export údajov do XML pre ďalšie spracovanie
- práca s OS MS Windows Server 2016 Standard, Hyper-V v rozsahu nastavenia automatických úloh (Task Scheduler) a pridružených úloh spojených s programovaním v .NET
- práca s web službami IIS
- evidencia taskov v trello Ponúkaný plat: Od 1800.00 – celková mzda záleží od počtu odpracovaných hodín, nie je teda fixnáTermín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: karta multisport, teambuildingy, príslušenstvo pre mobil, servis mobilov vo zvýhodnených cenách, pracovný fond formou 2 dni týždenne práca z domu a 3 dni práca priamo v spoločnosti, flexibilná pracovná dobaInformácie pre uchádzača: Kontaktovaný budú len uchádzači, ktorí podľa poslaného životopisu najviac spĺňajú naše požiadavky. Svoje doterajšie profesné znalosti môžete uviesť aj v motivačnom liste, ktorý nám o Vás napovie ešte viac. Pokiaľ máte programátorské zručnosti len v oblasti Stormware Pohoda na databáze MS SQL + mserver, tak aj v tomto prípade nás kontaktuje.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- komunikatívnosť
- kreativita
- schopnosť riešiť samostatne vzniknuté výzvy
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť

PCexpres, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.
Kontakt: PCexpres, s.r.o.

Ďalšie brigády

Hasič

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bratislava - Dúbravka
7,18 € / hod.

Lektor/ka anglického jazyka BA a TT

Bratislava
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Bratislava (1046)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 132 ľudí online.