Recepčná

Orthospine clinic a. s.
Dlhodobá brigáda
Ut 19.9.2023 18:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Práca na recepcií, zodpovednosť za plynulý chod recepcie, vybavovanie a objednávanie klientov na základe osobnej, telefonickej alebo mailovej komunikácie, administratíva spojená s chodom recepcie. Zabezpečovanie komfortu klientov. Termín nástupu: 20.10.2023Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca v mladom, dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve. Možnosť využitia ponúkaných služieb zariadenia.Informácie pre uchádzača: Klinika bude otvorená ako dvojzmenná prevádzka od 8.00-19.00 hod., striedanie doobedných a poobedných služieb podľa dohody.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Ústretovosť, orientácia na klienta, profesionálne vystupovanie, dochvíľnosť a dôraz na detail.

Orthospine clinic a. s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Pripravovaná novootvorená klinika, ktorá bude poskytovať komplexné riešenie problémov a prevenciu v oblasti pohybového aparátu, presnú rádiodiagnostiku pomocou RTG a CT prístrojov, a následnú možnosť rehabilitácií a cvičení pod dozorom skúsených fyzioterapeutov. Uprednostňujeme poskytovanie profesionálnej a presonalizovanej zdravotnej starostlivosti, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala individuálnym potrebám a preferenciám každého jedného pacienta. Naša klinika sa môže pochváliť najmodernejším medicínskym vybavením, nástrojmi a prístrojmi, ktoré umožňujú našim lekárom efektívne a presne diagnostikovať a vypracovať liečebné plány pre pacientov so širokým spektrom patologických stavov.
Kontakt: Orthospine clinic a. s.

Ďalšie brigády

Pomocné manipulačné práce

Bratislava - Staré Mesto
5,5 € / hod.

Dokladanie tovarov do regálov v obchodnom reťazci

Bratislava - Petržalka
6,04 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
6,04 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (1319)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 556 ľudí online.