Elektrotechnik/Elektrikár/Servisný technik

K.I.T., spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 14.11.2023 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pracovník zodpovedá za montážne elektroinštalačné práce. Montuje slaboprúdové zariadenia mimo sídla spoločnosti. Ďalej vykonáva rôzne pomocné a elektroinštalačné práce. Pracuje podľa pokynov samostatne alebo pod vedením skúsenejšieho kolegu.
Pre pracovníkov požadujúcich vyššiu mzdu je potrebné mať skúsenosti a prax pri montáži e elektrických zariadení. Ponúkaný plat: Od 1100.00 – do 1800.00 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá osobne v závislosti od praxe, odbornosti a znalostí v obore elektrotechnika. Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov.Termín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - ponuka stabilného miesta v spoločnosti, ktorá je na trhu 22 rokov,
- práca v silnej regionálnej spoločnosti,
- príjemné profesionálne prostredie,
- možný príspevok na dopravu.Informácie pre uchádzača: Ak spĺňate naše požiadavky a naša ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš životopis s označením pozície emailom na adresu kariera@kit.sk. V prípade otázok nás kontaktujte prostredníctvom mailu.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- vodičské oprávnenie skupiny "B" s praxou,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, precíznosť, včasnosť,
- schopnosť rozhodnúť sa a analyticky myslieť,
- bezúhonnosť,
- časová flexibilita.

K.I.T., spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť sa venuje montáži a servisu elektronických zabezpečovacích systémov, požiarne - evakuačných systémov a elektrickej požiarnej signalizácie. Ďalej sa zaoberáme montážou bezpečnostných, kamerových, prístupových systémov a štruktúrovanej kabeláže. Bližšie informácie nájdete na našej stránke www.kit.sk.
Kontakt: K.I.T., spol. s r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 5 308 ľudí online.