Upratovačka

RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
Po 20.11.2023 19:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Upratovacie práce v 10-poschodovej administratívnej budove (kancelárie, spoločné priestory, predajňa a recepcia budovy).
Rozsah upratovacích prác:
- min. 2 hodiny denne
Pracovná doba:
- v pracovné dni ráno do 7,30 h alebo večer po 17 h Ponúkaný plat: Od 6.00 – Pri dohode o pracovnej činnosti sa jedná o brutto sadzbu. Pri spolupráci na živnosť je fakturovaná čiastka 8,50 €/h.Termín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: Príjemný kolektív a istota stabilnej spoločnosti.
Koncoročné odmeny.
Zamestnanecké zľavy pri nákupe kúpeľňového zariadenia a doplnkov v značkovej predajni RAVAK.Informácie pre uchádzača: Uchádzačov prosíme zaslať životopis alebo minimálne informáciu o pracovných skúsenostiach v požadovanej oblasti. Ďakujeme.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Pri výkone práce vyžadujeme spoľahlivosť, čistotnosť, presnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail a schopnosť zorganizovať si pracovné povinnosti. Pri komunikácii s nájomcami priestorov vyžadujeme profesionálne a slušné vystupovanie.

RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: RAVAK a.s. - nadnárodná spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 30 krajinách sveta je jedným z najväčších výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej a východnej Európe.
RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o. - dcérska spoločnosť ako vlastník nehnuteľnosti - modernej administratívnej budovy na Einsteinovej 11 v Bratislave - spravuje a prenajíma kancelárske, obchodné a skladové priestory v celkovej výmere viac ako 8.000 m2.
Kontakt: RAVAK SLOVAKIA spol. s r.o.

Ďalšie brigády

Dokladanie tovaru do regálov v obchodnom reťazci

Bratislava - Petržalka
7,18 € / hod.

DRIVE výdaj tovaru

Bratislava - Staré Mesto
5,5 € / hod.

Výdaj tovaru v sklade

Bratislava - Staré Mesto
5,5 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (1465)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 479 ľudí online.