Hľadáme Asistenta/ku projektového oddelenia s nadšením pre prácu v tíme

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
St 15.5.2024 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre študentov so záujmom o oblasť riadenia projektov máme otvorenú skvelú príležitosť získať skúsenosti formou dlhodobej brigády u nás!Vašou úlohou bude: Podpora projektových manažérov a inžinierov pri realizáciiZaloženie a otvorenie projektu podľa zavedeného postupuLogistika/objednávanie materiáluVedenie projektu pomocou firemných nástrojov (SAP, BFO, MS office, ...)Ďalšie aktivity podľa pokynovAko brigádnik budete po nástupe zaškolený/á na procesy a všetky potrebné nástrojePráca je prevažne kancelárskeho/administratívneho typu. Budete pôsobiť v tíme realizácie našich projektov v oblasti energetiky, nízkeho aj vysokého napätia.Ponúkame: Brigádu v rozsahu do 20 hodín týždenne, v prípade obojstrannej spokojnosti preferujeme dlhodobú spoluprácu s možnosťou trvalého zamestnania po štúdiuMožnosť získania veľmi cenných skúseností v medzinárodnej spoločnosti, v tíme profesionálovAké máme požiadavky na uchádzača:Ste študent/študentka FEI STU, prípadne iných odborov s predmetmi v oblasti riadenia projektov (projektový manažment).Preferujeme:riadenie projektov (projektový manažment),elektrotechnika, elektroenergetika, automatizáciastavebníctvo, strojárstvo, a pod.Naša predstava je::Študent/ka 2-3 ročníka bakalárskeho štúdia, prípadne 1. ročníka inžinierskeho štúdia v uvedených odborochMáte dobrú znalosť práce s MS OfficeZákladna znalosť anglického jazyka Termín nástupu: IHNEĎ/DOHODOUDruh pracovného pomeru: na dohoduInformácie pre uchádzača: Vopred vám ďakujeme za záujem pracovať v spoločnosti Schneider Electric Slovakia.
Dôkladne si preštudujeme váš životopis a posúdime vaše skúsenosti, vedomosti a predpoklady na voľné miesto.
Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale ak vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, bude vaša žiadosť v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení tendra skartované.
Požadované vzdelanie:študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.
Kontakt: SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Ďalšie brigády

Skladník

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Čašník, čašníčka

Bratislava - Lamač
6,47 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
7,13 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (853)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 852 ľudí online.