Zubný asistent / asistentka / sestra

City Clinic s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 15.5.2024 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Sme špičková súkromná zubná klinika a hľadáme dôležité posily pre náš tím: zubný asistent na plný úväzok a zubný asistent na výpomoc počas dovoleniek, večerných a víkendových zmien. Druhej pracovnej ponuke vyhovujú i denní študenti medicíny/zubného lekárstva. Základnou podmienkou pre výkon práce je zdravotnícke vzdelanie.Hľadáme zodpovedných a priateľských kolegov, ktorí vytvoria v našich ambulanciách príjemné a komfortné prostredie pre našich pacientov. Ak si myslíš, že máš všetky predpoklady stať sa našim novým kolegom, preštuduj si každodennú náplň práce a pošli nám svoj životopis:vítanie pacientov a vytváranie príjemnej atmosféry počas celej návštevy ambulancie - nech sa u nás cítia dobre a dôverujú námpríprava pacientov na jednotlivé zákroky a ošetrenia, zhotovenie RTG snímkov, kontrola a zakladanie karietasistencia a pomoc lekárovi pri vykonávaní pravidelných vyšetrenístarostlivosť o chod ambulancie, vrátane kontroly materiálovstarostlivosť o inštrumentárium, dezinfekcia a sterilizácia nástrojov po skončení výkonuzabezpečenie čistoty ambulancieadministratívne práce súvisiace s použitím počítačaSkúsenosti na podobnej pozícií sú vždy vítané! Ponúkaný plat: Od 1300.00 – do 1500.00 EUR/mesiacFinálna výška základnej mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta a od dohodnutej formy úväzku.Termín nástupu: Dohodou avšak čím skôr, tým lepšie :)Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - korektný prístup zamestnávateľa, moderné technologické vybavenie a príjemné pracovné prostredie- práca v multi-kultúrnom kolektíve s možnosťou využívania cudzieho jazyka- možnosti vzdelávať sa, školenia, tímbuildingy- zamestnanecké zľavy na zubné ošetrenie pre seba a rodinných príslušníkov- príplatky + príspevok na stravovanie - pracovné oblečenie k dispozícii
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:
  •  skúsenosti na pozícii sú výhodou, nie podmienkou
  •  uvedený plat je pre dent. asistenta so skúsenosťami na pozícii na TPP
  • MS Office (Word, Excel)
  • veľmi zodpovedný prístup, ochota pracovať na zmeny
  • príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • nekonfliktnosť
  • schopnosť rozprávať v cudzom jazyku je výhodou (angličtina/nemčina)

City Clinic s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika v centre Bratislavy. Poskytujeme komplexné stomatologické vyšetrenia a starostlivosť pre deti aj dospelých v komfortne a moderne vybavených ambulanciách. City Dental Clinic sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno a etablovali sa ako jedna z top zubných ordinácií na Slovensku.

Zubné lekárstvo neustále napreduje a my udržujeme krok s najnovšími inováciami s cieľom dosiahnúť najlepšiu možnú úroveň zubnej starostlivosti pre našich pacientov a vybudovať silný a kvalifikovaný tím odborníkov.
Kontakt: City Clinic s.r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 214 ľudí online.