Kuchár/ Kuchárka do prestížnej prevádzky v centre mesta v Bratislave.

PROPLUSCO spol. s r. o.
Dlhodobá brigáda
St 15.5.2024 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - pracovná pozícia Vám vytvára možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu,- ako najvhodnejší kandidát by ste mali mať blízko k vareniu buď praxou alebo  vzdelaním, - byť správne motivovaný, neustále na sebe pracovať a zdokonaľovať sa,- dodržiavať hygienické návyky a byť tímový hráč, čo je základ pre zdravý  kolektív,- budete pracovať len s tými najkvalitnejšími surovinami a modernou  technológiou. Ponúkaný plat: Od 1700.00 – bližšie informácie o mzdových podmienkach budú komunikované na osobnom pohovoreTermín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - poskytujeme ubytovanie v Starom meste - výška nájmu 150€/ izba /mesiac,- možnosť kariérneho postupu v rozrastajúcej sa spoločnosti,- zamestnanecké zľavy vo všetkých naších prevádzkach,- príspevok na tetovanie,- Multisport karta.Informácie pre uchádzača: Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme kolegov so zmyslom pre modernú gastronómiu na dlhodobú spoluprácu. Ak máš chuť na sebe pracovať, neustále sa vzdelávať a podieľať sa na vytvorení príjemneho zážitku pre našich hostí, si tým správnym kandidátom na túto pracovnú pozíciu.

Na pozícií uvítame samostatnosť, kreativitu a organizovanosť.

PROPLUSCO spol. s r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.
Kontakt: PROPLUSCO spol. s r. o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 031 ľudí online.