Dentálny hygienik / hygienička

City Clinic s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 15.5.2024 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Sme špičková súkromná zubná klinika a hľadáme dôležitú posilu pre náš tím. S tvojou pomocou bude naša klinika fungovať ešte lepšie! :) Tentokrát hľadáme kolegu, ktorého cieľom bude vyčarovať perfektné úsmevy našim pacientom. Chceš byť súčasťou modernej, rýchlo-rastúcej zubnej kliniky, kde sa budeš cítiť naplnený a ocenený? Tak nám pošli CV a ukáž, čo vieš.Čo bude tvojou náplňou práce?diagnostika aktuálneho stavu ústnej dutinyodstránenie zubného povlaku, zubného kameňa, leštenie povrchu zubov a airflowbielenie zubovedukovanie pacientov o starostlivosti o ústnu dutinu a zuby s cieľom pomôcť predchádzať ochoreniu ďasienďalšie súvisiace práce s výkonom tejto pozície Ponúkaný plat: Od 1300.00 – do 2500.00 EUR/mesiacVýška finálnej mzdy sa odvíja od dohodnutej formy úväzku, individuálnych skúseností kandidáta a vzájomnej dohody. K základnej mzde prislúcha mesačný bonus podľa obratu.Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - korektný prístup zamestnávateľa, moderné technologické vybavenie a príjemné pracovné prostredie- práca v multi-kultúrnom kolektíve s možnosťou využívania cudzieho jazyka- možnosti vzdelávať sa, školenia, tímbuildingy- zamestnanecké zľavy na zubné ošetrenie pre seba a rodinných príslušníkov- príplatky + príspevok na stravovanie- pracovné oblečenie k dispozícii
Požadované vzdelanie:študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:empatia, ochota sa zlepšovať, flexibilita, tímovosť, jazykové znalosti sú výhodou

City Clinic s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika v centre Bratislavy. Poskytujeme komplexné stomatologické vyšetrenia a starostlivosť pre deti aj dospelých v komfortne a moderne vybavených ambulanciách. City Dental Clinic sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno a etablovali sa ako jedna z top zubných ordinácií na Slovensku.

Zubné lekárstvo neustále napreduje a my udržujeme krok s najnovšími inováciami s cieľom dosiahnúť najlepšiu možnú úroveň zubnej starostlivosti pre našich pacientov a vybudovať silný a kvalifikovaný tím odborníkov.
Kontakt: City Clinic s.r.o.

Ďalšie brigády

Brigádnik do skladu

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Pracovník Food tracku

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Predavač v rodinnej pekárničke

Bratislava - Záhorská Bystrica
5 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (847)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 094 ľudí online.