Brigáda - Upratovanie v Žarnovici.

SLOVCLEAN a.s.
Dlhodobá brigáda
St 15.5.2024 20:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovnú upratovačku na upratovanie priestorov predajne v Žarnovici.Práca sa vykonáva ráno od pondelka do nedele na 2 hodiny denne, v čase od 8:00. Základná mzda na hodinu je 4,31€ + víkendové príplatky.Pri živnosti je fakturovaná suma na hodinu 5€ + 0,83€ osobitná odmena.Aká práca Vás čaká?- umývanie a čistenie pridelených priestorov v objekte- utieranie prachu - umývanie podlahy- vysávanie, zametanie- dezinfekcia priestoru Ponúkaný plat: Od 318.00 – Presná výška mesačnej mzdy závisí od počtu odpracovaných hodínTermín nástupu: IhneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: - možnosť dlhodobej brigádyInformácie pre uchádzača: V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. číslo : 0915 849 481 alebo na našu bezplatnú linku : 0800 555 777

Ďakujeme!
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

SLOVCLEAN a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
Kontakt: SLOVCLEAN a.s.

Ďalšie brigády

Samostatný technik

Žarnovica
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Žarnovica (3)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 247 ľudí online.