Social Media Specialist

MGM & partners s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 2.7.2024 17:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovnú a kreatívnu posilu, ktorá bude spravovať naše sociálne siete a tvoriť zaujímavý obsah. Ak máš nadšenie pre sociálne médiá, pravidelne sleduješ trendy a páčila by sa ti práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá nehnuteľnosťami, si na správnom mieste. Prácu nie je možné robiť z domu, potrebujeme človeka, ktorý s nami bude v kancelárii a v teréne vytvárať obsah.Čo od teba očakávame:Správa sociálnych sietí - plánovanie, tvorba a publikovanie obsahu na rôznych platformách sociálnych médií (Facebook, Instagram, TikTok)Tvorba obsahu - vytváranie kreatívnych textov, grafických príspevkov, videí a ďalších formátov obsahu pre sociálne médiáTvorba kampaní s využitím profesionálnych nástrojov FacebookuÚzka spolupráca s našim tímom maklérov Sledovanie trendov a noviniek v oblasti sociálnych médiíAnalýza výkonu príspevkov a kampaní, príprava reportov a odporúčaní na základe získaných dát Ponúkaný plat: Od 1200.00 – mzda záleží od skúseností uchádzača a forme pracovného pomeruTermín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Čo Vám vieme ponúknuť my?zaujímavá nestereotypná práca v krásnych nových kancelárskych priestorochmalý priateľský kolektívflexibilná pracovná dobapriestor pre iniciatívu a nápadygrilovačky na terase a spoločné teambuildingové akcie Informácie pre uchádzača: Pošlite nám, prosím, svoj profesný životopis spolu s fotografiou na dmuchova@realitymgm.sk, vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor. Tešíme sa.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • Skúsenosti so sociálnymi médiami - pokročilá znalosť a skúsenosti s platformami sociálnych médií.

  • Tvorba obsahu pre sociálne siete - schopnosť vytvárať kvalitný, kreatívny a pútavý obsah (texty, grafika, video).

  • Znalosti grafického dizajnu a úpravy videa.

  • Analytické schopnosti - schopnosť vyhodnotiť úspešpešnosť kampaní.

  • Komunikačné zručnosti - výborné písomné a verbálne komunikačné zručnosti, dobrá znalosť slovenského jazyka (gramatika, štylistika).

  • Znalosť trendov v sociálnych médiách - priebežné sledovanie najnovších trendov a noviniek v oblasti sociálnych médií a digitálneho marketingu.

  • Tímová práca

MGM & partners s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme REALITNÉ CENTRUM s bohatými skúsenosťami a tisíckami reálnych klientov a nehnuteľností. Od roku 1997 mútime vody realitného biznisu a taktiež sme v predsedníctve Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska. Vydali sme Realitnú príručku, ktorá širokej verejnosti pomáha orientovať sa vo svete realít a ročne preškolíme tisícku študentov v našom unikátnom projekte Realitný vodičák. Naša Akadémia MGM sa stala vzorom pre akreditovaný kurz, na základe ktorého je možné získať realitnú živnosť.

Viac informácií získate na www.realityMGM.sk

NÁŠ TÍM JE NAŠA RODINA. Vzájomne sa podporujeme, učíme, spolupracujeme a zarábame :) .
Kontakt: MGM & partners s.r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 115 ľudí online.