Kuchár v reštaurácií Pancha Skybar

Apollo lights & sound s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 3.7.2024 0:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pancha Skybar je unikátny koncept reštaurácie s koktejlovým barom na 10. poschodí hotela Holiday Inn Žilina. Jedálny lístok tvoria jedlá inšpirované trendmi v gastronómii. Do tímu hľadáme kreatívneho kuchára s chuťou pracovať a vytvárať nové jedlá. Cieľom celého tímu Pancha Skybar je vytvoriť pre hosťa zážitok v každej oblasti.Hľadáme kuchára na prácu do prostredia kuchyne s krásnym výhľadom na Žilinu a výhodou je otváracia doba prevádzky Utorok - Sobota (17:00 - 22:00), Nedeľa, Pondelok - zatvorené.Á La Carte, ktorý je zameraný na večernú reštauráciu. Plat od 1800€-2000€ brutto. V prípade záujmu možnosť aj na dohodu alebo na polovičný úväzok. V prípade dohody 10€/hod.Nástup možný ihneď.Náplň práce:* príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka* zodpovednosť za prípravu jedál* spolupodielanie sa na nákupoch* dodržiavanie hygienických noriem, predpisov HACCP a vnútorných pravidiel* spolupracovanie na tvorbe jedálneho lístka a receptúr* zodpovednosť za zverený tovar a inventúru Termín nástupu: Júl 2024Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: * možnosť kariérneho rastu
* získanie nových znalostí v oblasti gastronómie
* možnosť práce v kreatívnom tíme
* balík firemných benefitov v Holiday InnInformácie pre uchádzača: Prosím zaslať životopis alebo stručný email s predchádzajucími pracovnými skúsenosťami.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Apollo lights & sound s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Pancha Skybar je zážitková reštaurácia spojená s koktejlovým barom a hudobnou produkciou. Piatky a soboty u nás roztancuje dav DJ, no cez týždeň sa venujeme romantickým večeriam a príjemným posedeniam pri dobrom jedle.
Kontakt: Apollo lights & sound s.r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 235 ľudí online.