IQOS Sales Expert (Púchov)

Greg Hamm, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Po 8.7.2024 12:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme Sales Expertov pre budovanie vízie Sveta bez dymu!Na dlhodobú spoluprácu hľadáme nových Sales Expertov, ktorí budú pôsobiť v sieti trafík v nákupných a obchodných centrách po celom Slovensku.Ako vyzerá pracovný deň Sales Experta?Ráno nemusí riešiť, čo na seba, pretože od nás dostane komfortnú modernú uniformuPočas dňa spotrebiteľovi (dospelému fajčiarovi) predstavuje, demonštruje a komunikuje benefity našich bezdymových produktovRieši potreby našich existujúcich užívateľov (problémy so zariadeniami, čistenie, reklamácia)Priamo ponúka spotrebiteľom naše produktyNeustále má pod kontrolou stav zásob našich produktovPracovisko má vždy tip-top upratané a všetky propagačné materiály má na svojom miesteExpertku či experta zaškolíme, preto aktívna prezentácia a ponuka produktov zákazníkom podľa našich štandardov im pôjde ako po masleBystrým očiam Sales Expertov neunikne správanie spotrebiteľov, spätná väzba od expertov na naše procesy a aktivity sú dôležitým vstupom na neustále zlepšovanie saSvoje aktivity si SE eviduje v systéme zamestnávateľa a zadávateľaReporting realizuje prostredníctvom systému zadávateľaZároveň hľadáme aj PART TIME IQOS Sales Expertov na dlhodobú spoluprácu po celom Slovensku! Hľadáš uplatnenie popri vysokej škole? Pošli nám svoj životopis! Ponúkaný plat: Od 1200.00 – + 20€/deň príspevok na cestovné + Motivujúca variabilná zložkaTermín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Dlhodobá spolupráca v stabilnom tímeŽiadne stereotypy, s nami sa nudiť nebudeteMotivujúce finančné ohodnotenie - na 5€/hod len začíname! Zároveň prispievame na cestovné vo výške 20€/deňZaujímavá variabilná zložka, ktorej výška záleží len od vašej šikovnosti. Získate odmenu za každé predané zariadenie a extra bonusy za splnenie cieľovFixná pracovná doba - s nami si prácu nenosíte domovPráca s ľuďmi a s revolučným produktom svetového menaKomplexné vstupné zaškolenie - do vody vás nehodíme, naučíme vás plávaťMnožstvo rozvojových príležitostí a tréningov na komunikačné a predajné zručnosti, argumentáciu a i. a kontinuálny on the job coachingMladý kolektív a množstvo spoločných akciíA navyše už nikdy nemusíte ráno premýšľať, čo si do práce oblečiete!V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, neváhajte nám poslať svoj životopis.Nástup na pozíciu je možný ihneď po zaškolení.Informácie pre uchádzača: V prvom rade veľmi pekne ďakujeme za Tvoj záujem pracovať v našej spoločnosti.

Každého uchádzača budeme kontaktovať najskôr telefonicky za účelom dohodnutia si termínu pohovoru. Úspešní uchádzači budú následne prizvaní na školenie, termín a miesto konania ktorého preberieme na pohovore.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:
  • podmienkou je dovŕšených 21 rokov
  • vlastné auto je výhodou
  • skúsenosť s aktívnym predajom a/alebo promovaním výrobkov je výhodou
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • flexibilita a proaktívny prístup
  • schopnosť osloviť rôzne typy ľudí i s odlišnými záujmami, či životným štýlom a vedieť s nimi komunikovať
  • pracovať samostatne, plánovať si svoj čas a rozhodovať sa
  • znalosť práce s iPadom; (ak neviete, nevadí, naučíme)

Greg Hamm, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/
Kontakt: Greg Hamm, s. r. o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 278 ľudí online.