Fyzioterapeut - letná študentská brigáda/ živnosť

Sliač
KÚPELE SLIAČ a.s.
Dlhodobá brigáda
St 10.7.2024 14:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovného študenta fyzioterapie prípadne vyštudovaného fyzioterapeuta na výpomoc na leto na zastupovanie PN, dovoleniek s nástupom ihneď. Poskytovanie liečebných telesných procedúr podľa pokynov ošetrujúceho lekára a v prípade potreby aj iných liečebných procedúr pacientom podľa predpisu ošetrujúceho lekára.Vedenie záznamov o priebehu rehabilitačnej starostlivosti a dôsledne zaznamenávanie dôležitých meraní (pulz, TK, VK, ergometria, spirometria).Poskytovanie prvej pomoci v prípade nevoľnosti pacienta a zabezpečovanie odbornej lekárskej pomoci lekárom.Sledovanie zdravotného stavu pacienta počas procedúry. Starostlivosť o dodržiavanie čistoty a osobnej hygieny, hygieny zariadení a prístrojov, vykonávanie mechanického čistenia a dezinfekcie, udržovanie miestnosti kabínok a sociálnych miestností v poriadku a čistote. Pracovná doba: Po - Pia: 7:15-15:15 h. (prípadne dohodou) Ponúkaný plat: Od 7.00 – do 9.50 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde prináležia zamestnancovi mzdové zvýhodnenia za prácu v soboty, nedele, sviatok. Základná mzda bude stanovená od rokov praxe kandidáta.Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Ústretový a priateľský kolektív. Voľné vstupy na letné termálne kúpalisko priamo v areáli kúpeľov.Zamestnanecké zľavy na vybraný sortiment nápojov v našich gastro prevádzkach.Vlastná jedáleň pre zamestnancov, doplatok zamestnanca 1 €.Informácie pre uchádzača: Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu u nás. Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme vybraných uchádzačov, ktorý spĺňajú požadované znalosti a prax.

Zaslaním svojho životopisu dávate zároveň našej spoločnosti svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle § 5 písm. a) a v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely súvisiace s výberovým konaním na pozíciu, o ktorú sa uchádzate.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:

vzdelanie v obore fyzioterapeut podmienkou prípadne študent VŠ odbor: fyzioterapia, 
príjemné vystupovanie, proklientsky prístup, empatia, angažovanosť, proaktivita, otvorenosť zmenám.

KÚPELE SLIAČ a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: KÚPELE SLIAČ a.s. sú liečebné kúpele s viac ako 200 ročnou tradíciou zamerané na liečbu srdcovo-cievnych chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva, onkologických chorôb ako aj liečbu post-covid syndrómu. Sú známe a vyhľadávané vďaka mimoriadnym účinkom liečivej minerálnej vody s unikátnym zložením jedinečným svojho druhu vo svete. Izotermická teplota 33°C a vysoký obsah CO? umožňuje vykonávanie procedúr bez umelého zásahu. Klienti kúpeľov okrem liečivých účinkov termálnej vody oceňujú vysoko profesionálny a ľudský prístup zdravotníckeho personálu ako aj nádherný areál kúpeľného parku, ktorý je spoločne s viacerými impozantnými budovami v areáli zaradený medzi národné kultúrne pamiatky Slovenska.
Kontakt: KÚPELE SLIAČ a.s.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 146 ľudí online.