Predajca - konzultant

Bratislavský kraj, Bratislava
Suwisport s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Po 17.7.2017 16:01

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Predajca, odborný poradca a konzultant pre VIP klientelu,správa e-shopu a súvisiace administratívne činnosti. Ponúkaný plat: 1400 EUR/mesiac/167 hodínTermín nástupu: 15.09.2017Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Malá ale stabilná spoločnosť zaoberajúca sa už viac ako 10 rokov predajom luxusných lyžiarskych značiek ponúka dlhodobú atraktívnu prácu.Možnosť kariérneho rastu až na úroveň firemnej exekutívy.Hľadáme možných kandidátov pre budúcu generáciu vedenia spoločnosti!!! Vzdelávanie na pracovisku, mladý kolektív, školenia, výročné finančné bonusy, možnosť dopravy na pracovisko firemným vozidlom a iné výhody podľa dohody.Vzhľadom na zameranie aj veľa voľného času počas letných mesiacov...Informácie pre uchádzača: Všetkým záujemcom zašleme e-mailom individuálne informácie o presnom termíne konania pohovorov ktoré budú prebiehať v sídle našej firmy.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Preferujeme dlhodobú spoluprácu, vzhľadom na dlhšiu dobu zaučenia.Ochota pracovať vo zvýšenom nasadení počas zimnej sezóny november - február , príjemné vystupovanie,bezchybná komunikácia v Slovenskom jazyku slovom aj písmom, schopnosť pracovať samostatne aj v rámci malého kolektívu, asertivita, schopnosť učiť sa, doterajšia prax v oblasti predaja športových potrieb výhodou,nie podmienkou.Znalosť maďarčiny alebo francúzštiny je vítaná.Manuálna zručnosť veľkou výhodou.

Suwisport s.r.o.

Spoločnosť SUWISPORT s.r.o. sa od roku 2007 zaoberá dovozom,distribúciou a maloobchodným predajom luxusných značiek lyžiarskeho výstroja a oblečenia ( LANGE, DYNASTAR, CASCO, KJUS, TONI SAILER, LEGO WEAR, REUSCH, LEKI a iné) , dovozom a distribúciou testovacieho zimného výstroja, požičiavaním a dlhodobým prenájmom lyžiarskeho výstroja,prevádzkovaním e-shopu LYZOVACKA.EU a ďalšími službami súvisiacimi s predajom a servisom služieb pre fanúšikov zjazdového lyžovania.Od mája 2017 sme otvorili prvú špecializovanú predajňu a požičovňu detských bicyklov v Bratislave.
Kontakt: Suwisport s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Čistenie fasád v priemyselnom parku

Bratislava - Devínska Nová Ves
4,5 € / hod.

Elektrikár/ elektroinštalatér/ elektromontér (aj partia)

Bratislava, Galanta, Šaľa
Dlhodobá brigáda

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bratislava - Dlhé diely
4 € / hod.

Sleduj aktuálne brigády

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 275 ľudí online.