Pracovník infocentra na Štrbskom Plese alebo v Tatranskej Lomnici - brigáda

Liptovský Mikuláš, Kežmarok, Poprad
Tatry mountain resorts, a.s.
Dlhodobá brigáda
Ut 12.9.2017 10:01

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Podávanie informácií klientom, komunikácia s klientom, obsluha a aktualizácia informačných kanálov na dennej báze, predaj lístkov.
- Promptne informovať a odpovedať klientom na akékoľvek otázky.
- Obsluhovať komunikačné kanály (email, infolinky) za účelom zabezpečenia plynulého chodu prevádzky a kompletnej starostlivosti o zákazníka (vrátane informácií o nových produktoch spoločnosti).
- Na dennej báze pripravovať a aktualizovat informačné kanály s cieľom poskytovať klientom aktuálne informacie.
- Predávať a koordinovať predaj skipassov, cestovných lístkov a zložitejších požiadaviek za účelom spokojnosti klientov.
- Predávať suveníry, pracovať s registračnou pokladnicou.
- Evidovať a riešiť reklamácie v súlade s internými predpismi a poskytovať informácie o stave doriešenia reklamácie nadriadenému.

OBSADZUJEME dve pozície, jednu s miestom výkonu práce na ŠTRBSKOM PLESE a druhú v TATRANSKEJ LOMNICI. Ponúkaný plat: Termín nástupu: október 2017Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca v atraktívnom prostredí vo Vysokých Tatrách resp. Nízkych Tatrách vo flexibilnom a mladom kolektíve.

Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).Informácie pre uchádzača: V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Anglický jazyk aktívne alebo nemecký jazyk aktívne.
Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, efektívny a zodpovedný spôsob práce, vysoké pracovné nasadenie a schopnosť práce pod stresom, tímový hráč , samostatnosť , dôslednosť a zodpovednosť za prácu, ochota pracovať cez víkendy, sviatky a v prípade potreby aj nadčas, zmysel pre poriadok a detail.

Tatry mountain resorts, a.s.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt: Tatry mountain resorts, a.s.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Čašník, servírka, barman

Liptovský Mikuláš
Dlhodobá brigáda

Hľadáme mužov a ženy do skladov v Senci

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Dlhodobá brigáda

Skladač burgrov, grillman

Liptovský Mikuláš
Dlhodobá brigáda

Predajca/predavač - INTERSPORT coach

Liptovský Mikuláš, Zvolen
Dlhodobá brigáda
Videopopisy pracovných pozícií

Sleduj aktuálne brigády

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 320 ľudí online.